Παρασκευή, 18 Οκτωβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Γ!

 

 

ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                            Αριθμ.Πρωτ: 916/ Ημερ/νια: 18/1/2019
 
ΑΝΔΡΩΝ Γ!   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
23/12/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  69-86
23/12/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  70-58
16/12/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  36-37
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
12/1/2019 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  72-69
13/1/2019 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  37-53
12/1/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  58-41
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
3/2/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  60-66
3/2/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  50-76
3/2/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  68-56
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
16/2/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  75-64
16/2/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  48-55
17/2/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  57-60
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
2/3/2019 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  42-69
3/3/2019 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  63-54
2/3/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  59-57
           

Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ.9 του Ν 4049/23-2-12

.......................................................................................................................................................................................................................................

 

ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                                              Αριθμ.Πρωτ: 126/ Ημερ/νια: 19-2-2019
 
ΑΝΔΡΩΝ Γ!   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
2ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
17/3/2019 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  67-65
16/3/2019 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  54-68
17/3/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  57-47
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
23/3/2019 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  50-54
24/3/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  55-49
24/3/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  35-59
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
7/4/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  20-00
7/4/2019 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  62-52
6/4/2019 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ   ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  42-65
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
21/4/2019 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  50-63
21/4/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  93-45
20/4/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ   ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  60-50
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
4/5/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ   61-52
5/5/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ   ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  21-80
4/5/2019 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   49-44
           

Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ.9 του Ν 4049/23-2-12

.........................................................................................................................................................................................................................................

 

ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
              Αριθμ.Πρωτ: 917/ Ημερ/νια: 18/1/2019
  ΑΝΔΡΩΝ Γ!   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
      ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΡΕΠΟ  
16/12/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  20-00
15/12/2018 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  00-20
16/12/2018 17:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  48-59
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
23/12/2018 18:00 ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ  69-56
22/12/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  70-53
23/12/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ  61-71
      ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΡΕΠΟ  
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
13/1/2019 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  58-53
13/1/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  73-75
13/1/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  62-40
      ΡΕΠΟ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
3/2/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ  49-55
3/2/2019 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  64-57
      ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΡΕΠΟ  
2/2/2019 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  50-54
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
10/2/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  63-51
10/2/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  56-79
      ΡΕΠΟ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  
10/2/2019 15:30 ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  72-66
             
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17/2/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ  60-54
      ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΡΕΠΟ  
17/2/2019 17:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  47-53
16/2/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  42-56
           
             
7ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
24/2/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  67-61
      ΡΕΠΟ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  
24/2/2019 18:00 ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-.               62-67
24/2/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  63-46
           

Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ.9 του   Ν 4049/23-2-12

...........................................................................................................................................................................................................................................

 

ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
                     Αριθμ.Πρωτ:   127/ Ημερ/νια: 19-2-2019
  ΑΝΔΡΩΝ Γ!   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
2ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΡΕΠΟ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ  
17/3/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  20-00
17/3/2019 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ.  51-57
17/3/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  73-55
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
24/3/2019 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  56-59
24/3/2019 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
24/3/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ  79-67
      ΡΕΠΟ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
31/3/2019 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ  52-60
31/3/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  
31/3/2019 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ.  49-69
      ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΡΕΠΟ  
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/4/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ 56-43
14/4/2019 19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  
      ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ.  
14/4/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 77-68
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/4/2019 17:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ  46-67
21/4/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  20-00
    ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΡΕΠΟ  
21/4/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  67-82
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
5/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ.   60-57
      ΡΕΠΟ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  
5/5/2019 18:00 ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ   63-57
5/5/2019 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ  20-00
           
             
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
12/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ  00-20
      ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ ΡΕΠΟ  
12/5/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ. ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ   83-59
12/5/2019 17:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   56-51
           

Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ.9 του   Ν 4049/23-2-12

..........................................................................................................................................................................................

 

 

ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
Αριθμ.Πρωτ: 918/ Ημερ/νια: 18/1/2019
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
23/12/2018 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  55-78
23/12/2018 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  73-44
23/12/2018 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
12/1/2019 14:00 ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  53-66
13/1/2019 17:30 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  49-39
13/1/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
3/2/2019 13:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  48-67
      ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
3/2/2019 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  113-49
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
      ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  
17/2/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  58-54
16/2/2019 18:00 ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  72-51
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
3/3/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  44-67
3/3/2019 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  52-76
      ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
           

Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ.9 του   Ν 4049/23-2-12

...............................................................................................................................................................................................................................................

 

 

ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018-19
Αριθμ.Πρωτ:   128 Ημερ/νια: 19/2 /2019
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
2ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
16/3/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  75-59
16/3/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  38-41
      ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
24/3/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  79-63
23/3/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  44-51
      ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
7/4/2019 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣ. ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  82-57
      ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  
7/4/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  73-76
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
      ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  
20/4/2019 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ   30-41
20/4/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   45-61
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
           
4/5/2019 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ   20-00
4/5/2019 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   64-42
      ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  
           
Η τέλεση των αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ.9 του   Ν 4049/23-2-12