Δευτέρα, 18 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΠΑΙΔΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

 

Αρ πρωτ: 706 Ημερ/νία 25/9/2017          

                 ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

                    1  ος ΓΥΡΟΣ

                                                                 1  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                              Σκορ

  16/9/2017    18:00   ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ        ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ                  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ               43  80

  16/9/2017    16:00   ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ          ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ      ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ            45  59

  16/9/2017    18:30   ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ           ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                      ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ                     51  79

                                                                 2  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                Σκορ

  23/9/2017    18:00   ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ           ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ               ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ               65-31

  28/9/2017    20:00   ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ         ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ                          ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ         71-67  

  23/9/2017    18:00   ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ                   ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                 95-31

                                                                 3  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                              Σκορ

  7/10/2017    18:00   ΚΛΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ         ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ               ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ                         52-42                        

  7/10/2017    15:00   ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ         ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ      ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                    85-52                

  7/10/2017    18:00   ΚΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ            ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ                 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ             44-69             

                                                                 4  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                              Σκορ

  21/10/2017   15:00   ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ           ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                   ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ                55-63  

  15/10/2017  15:00   ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ          ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ      ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ                 61-72                  

  30/9/2017    18:30   ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ          ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ                        ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ              44-65            

                                                                 5  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                Σκορ

  29/10/2017   16:00   ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ        ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ           ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ           69-81     

  28/10/2017   14:00   ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ                   ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ                      52-37         

  04/11/2017    17:00  ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ               Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ                   ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                 20-00

   

2ος ΓΥΡΟΣ

                                                                 1  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                   Σκορ

  12/11/2017    16:00   ΚΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ            ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ                   ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ                74-44

  11/11/2017    14:00   ΚΛ ΑΛΙΑΡΤΟΥ             Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ               ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ            77-47

  11/11/2017    16:00   ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ         ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ                           ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                    86-42  

                                                                 2  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                     Σκορ

  26/11/2017    12:00   ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ        ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ               ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ                  53-61    

  25/11/2017    15:30   ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ         ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ      ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ                           20-00   

  17/12/2017    18:30   ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ           ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ                    38-82  

                                                                 3  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                  Σκορ

  10/12/2017    14:00   ΚΛ. ΑΤΑΛΝΤΗΣ           ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ                           ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ                 53-71  

  10/12/2017    14:00   ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ           ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                      ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ        53-87  

  10/12/2017    17:00   ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ            ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ               ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ                    58-44  

                                                                 4  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                     Σκορ

  13/1/2018      17:30   ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ        ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ                  ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                    20-00     

  7/1/2018      18:00   ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ                 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ           45-43

 18/12/17     15:00   ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ            Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ               ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ                                53-36

                                                                 5  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                       Σκορ

  21/1/2018    17:00   ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ         ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ      ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ                      

  21/1/2018    11:00   ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ         ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ                       ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ                       46-66

  21/1/2018    12:00   ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ           ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ                   ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ                     00-20

Η Τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της ΕΣΚΑΣΕ σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ.9 του Ν 4049/23.02.2012