ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 16-17 ΚΑΙ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ  ΑΝΔΡΩΝ
Κ.Γ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17:00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ

.......................................................................

Κ.Γ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ  

ΦΑΚΑΡΟΣ - ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ - ΚΑΤΣΑΠΑΚΑΚΗΣ     ΚΟΜ : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

...............................................................................

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΚΑΛΦΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (115)

.......................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ  - ΓΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ( 85)            (ΣΕΔΚΑ)

................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (55)

...................................................................
 

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (80)

..........................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (80)

....................................................................
 

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

 (ΚΟΥΛΗΣ Χ- ΚΟΥΛΗΣ Κ. (76)              (ΣΕΔΚΑ)

..........................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ.. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ (55)

...........................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:30 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ (45)

.........................................................
 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 14:30 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (30)

.........................................................................
 

 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 17:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  

ΚΑΛΦΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (20)      ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

...................................................................
 

 

 

ΠΑΙΔΩΝ     Β    ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕΧ  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ( 30)

..........................................................................
 

 

 

ΠΑΙΔΩΝ    Δ     ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 11:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ    

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (70)

...........................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ  (  20  )

....................................................................................................
 

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (45)

...................................................................
 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  10:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (45)

.............................................................
 

 

 

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

 ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ

...............................................................................

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

 

 

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ  - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ)

ΓΚΑΡΑΣ (ΜΕΤΑ 18:30)- ΘΩΜΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΖΑΧΟΣ (ΕΩΣ 14:00)- ΝΙΚΟΛΙΑΣ

 

 

ΤΣΑΛΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ -  -ΠΕΤΩΝΗΣ ( ΜΕΧΡΙ 14:00) -  ΧΑΙΝΑ - ΧΑΤΖΗΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ -ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΠΑΝΩ ΑΠΟ 35 ΧΙΛΜ) -  ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΡΗΓΑΣ

 

΄΄΄΄......................................................................................................

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΕΘΝΙΚΗ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κ.Γ ΚΑΝΗΘΟΥ 17:00 ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ ΙΣΛΑΝΔΙΑ  
 
............................................................................
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Α ΟΜΙΛΟΣ (ΔΙΑΚΟΠΗ ΑΠΟ 9.11.19)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:15 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (35)

.............................................................
 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:30 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (35)

.........................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΓΚΑΡΑΣ  - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ( 30)

...........................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΚΑΛΦΑ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (30)

......................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΚΟΛΑ (30)

..................................................
 

 
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (45)

.....................................................................................
 

 
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 17:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ  ( 50)

...........................................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 14:30 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ (40)

............................................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ζ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (60)

.......................................................................
 

         
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 18:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

.......................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 16:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ ( 102  )

......................................................................
 

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 17:00 ΜΑΚΑΡΟΣ  ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ( 45)

........................................................................................
 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (30)

....................................................................
 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (55)  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

..................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ 15:00 ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (35)

.........................................................
 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΘΩΜΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ(ΕΩΣ 17:00) - ΤΣΑΛΑΣ -  ΧΑΙΝΑ - ΧΑΤΖΗΣ
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ -- ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ 

ΠΕΤΩΝΗΣ (ΜΕΤΑ  21:00) - ΤΣΟΚΑΝΟΣ (ΕΚΤΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ)- ΡΗΓΑΣ

.....................................................................................................................

 
ΔΕΥΤΕΡΑ  18/11/2019

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΚΑΛΦΑ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ   ( 60   )

.........................................................
 

 

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ  14/11/19   22:47