OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 26-27 - 30 KAI 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ   26   ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ      2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ   (70)

..................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΖΑΧΟΣ (115)

...................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ(80)

.........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

 ΧΑΙΝΑ - TΣΑΛΛΑΣ (30)

.....................................................................

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (50)

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (55)

..................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΤΣΑΛΛΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟς (55)

.........................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (45)

................................................................................................

ΚΛ.ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ
ΚΑΛΦΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (102)
ΚΛ.ΜΩΛΟΥ 16:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ -ΒΙΟΡΕΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (100)

.....................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΘΩΜΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (96)

..................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ ΓΚΙΚΑΣ (57   )

.................................................................................

 

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ (20)      Ο ΑΓΩΝΑΣ  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

.........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΠΕΤΩΝΗΣ ( 10)

.....................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 17:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (66)

..................................................................................

ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

..................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 14:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΒΙΟΡΕΣ (20)

.............................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΡΤΙΤΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (35)

.............................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)- ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00) - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ (ΕΩΣ 17:00)- ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΧΡΙ 15:30) - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (ΕΩΣ 15:30)

.................................................................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ    27     ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ      2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΣΕΦ 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΗ
ΠΑΦΙΛΗΣ - ΚΑΤΡΑΧΟΥΡΑΣ - ΛΟΡΤΟΣ ΚΟΜ:ΟΡΦΑΝΟΣ
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ - ΦΑΣΟΛΗΣ ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

..................................................................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ - ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

..................................................................................................................

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΜΕΛΙΣΙΑ

ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ - ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ - ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ

.....................................................................................................

ΚΛΚΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΟΜ: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΦΙΛΟΚΛΗΣ

.....................................................................................................................................................

ΧΙΟΥ 16:00 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ

ΤΣΑΤΣΗΣ - ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΚΟΜ: ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ

........................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΤΣΑΛΛΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (30)

..................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (40)

................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΑΛΦΑ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (56)

...............................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 11:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΖΑΧΟΣ (70)
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (98)

..............................................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

ΠΑΤΑΓΙΑ Σ - ΖΑΦΕΙΡΗ (76)

................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 12:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΧΑΤΖΗΣ - ΘΩΜΑ (45)

...............................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 11:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΟΛΑ (75)

...........................................................................................

ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 11:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (20)

.....................................................................

ΚΛ.Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ (58)

......................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (58)

.....................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (35)

.............................................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (20)

.....................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΧΑΤΖΗΣ - ΘΩΜΑ (45)

......................................................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ (58)

...............................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΙΝΑ (ΕΘΝΙΚΟ) -
ΓΑΒΡΙΗΛ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ -ΒΙΟΡΕΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)

ΠΑΤΑΓΙΑΣ (ΕΩΣ 14:00) - ΠΕΤΣΕΠΕΣ

...................................................................................................................................................

 

 

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 25/1/2019  9:22

.................................................

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ( 45)

...................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 ΧΑΤΖΗΣ (10)

......................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 18:30 ΓΕΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (25)

.....................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (30)

.............................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (40)

.....................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΓΣ ΑΤΛΑΣ

 ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (66)  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

.............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΣΠΥΡΟΣ  (60)

.....................................................................................................................................

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ    ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ                10:00                                   ΜΑΚΑΡΟΣ                            ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (45  )

.............................................................................................

 

ΠΕΜΠΤΗ     31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ   2019

 

ΠΑΙΔΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ     20:00              ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ       ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

 

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ( 38 )

.....................................................................................................................................

 

ΑΝΑΡΤΗΙΘΗΚΕ 28/1/2019  20:14