Τετάρτη, 12 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 22-23-28 ΚΑΙ 30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

.

ΣΑΒΒΑΤΟ   22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Α1   ΑΝΔΡΩΝ
ΚΓ ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 15:30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΥΜΗ

 ΣΏΜΟΣ-ΣΥΜΕΩΝΊΔΗΣ-ΤΣΏΝΟΣ 

.........................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ

ΤΣΑΛΑΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (30)

...........................................................................................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ  Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 19:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (30)

.................................................................................................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 13:30 ΑΣ ΔΩΡΙΔΑ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ -  ΒΙΟΡΕΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ (85)

........................................................................................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

.....................................................................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ  ΓΚΑΡΡΑΣ (40)

........................................................................................................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (30)

............................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΠΑΣΤΗΡΑΣ -   ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΓΚΙΚΑΣ- ΚΟΛΑ- ΠΑΤΑΓΙΑΣ
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΠΕΤΣΕΠΕΣ- ΤΣΙΡΓΩΤΑΚΗΣ- ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ) - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΠΕΤΩΝΗΣ

.................................................................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 17:00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

 ΑΓΡΑΦΙΏΤΗΣ Ι.-ΠΡΆΤΤΟΣ 

..................................................

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

 ΟΡΦΑΝΌΣ ΙΟΡΔ.-ΧΡΗΣΤΊΔΗΣ ΗΛ. (ΚΆΛΦΑ)

...........................................................................................................

Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 17:00 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΆΚΗΣ-ΝΤΆΣΗΣ 

..............................................................

ΛΙΝΤΟ 17:00 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΕΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 ΚΟΝΤΑΡΆΤΟΣ-ΧΡΗΣΤΊΔΗΣ Π. 

........................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΤΣΑΛΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (102

........................................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 17:00 ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΣ (105)

......................................................................................................................

ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (40)

..................................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

................................................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ   Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΧΑΤΖΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (50)

.........................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΖΑΧΟΣ- ΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΠΑΣΤΗΡΑΣ -   ΓΚΙΚΑΣ- ΚΟΛΑ- ΠΑΤΑΓΙΑΣ- ΒΑΡΣΑΜΑΣ 
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΠΕΤΣΕΠΕΣ- ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΧΑΙΝΑ (ΕΘΝΙΚΟ) ΚΑΛΦΑ ΚΟΜ: ΕΘΝΙΚΟΥ

................................................................................................................................................................

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  (95)

..........................................................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (30)

...............................................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΚΥΜΗ ΑΡΗΣ

 ΜΆΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΏΤΟΥ-ΖΑΧΑΡΉΣ (ΔΕΣΆΡΤΗΣ)

..........................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ   30   ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ    2018
ΑΝΔΡΩΝ Γ!   Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

 ΧΑΤΖΗΣ -ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (40)

...........................................................................................

 

 

Ο  Πρόεδρος  το ΔΣ  της Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε. και η Κ.Ε.Δ σας εύχονται

 

χρόνια πολλά  με υγεία και ευτυχία το νέο έτος 2019