Τρίτη, 04 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 13-14-15-16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

.

ΠΕΜΠΤΗ 13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΧΙΟΥ 17:30 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (40)

...........................................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ.ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 16:30 ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΥΜΗ
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΧΑΙΝΑ (125)

................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΧΑΤΖΗΣ (60)

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (85)

............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΝΤΑΝOΣ (85)

....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ (60)

..........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΘΩΜΑ (90)

....................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (105)

..........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 20:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ (50)

......................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 19:00 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ
ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (30)
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:30 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΧΑΤΖΗΣ (50)

..........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΙΚΑΣ (25)

................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ     Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΧΑΙΝΑ (20)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣTO ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΓΚΑΡΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ ( 30 )
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
ΒΙΟΡΕΣ - ΚΟΛΑ (40)
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ) ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓ. -
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ
 ΚΑΛΟΓΕΡΌΠΟΥΛΟΣ Λ.-ΤΣΟΥΜΑΧΊΔΗΣ 

.....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤ

 ΚΑΛΟΓΡΙΆΣ-ΜΕΛΙΣΣΆΡΗΣ (ΚΆΛΦΑ)

........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 15:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΟ ΔΕΙΛΙΝΟ

 ΜΑΡΙΝΆΚΗΣ-ΤΣΑΚΙΡΆΚΗ (ΧΡΙΣΤΟΔΟΎΛΟΥ)

.............................................................................................................

ΧΙΟΥ 17:00 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 ΑΝΤΩΝΙΆΔΗΣ-ΝΕΡΟΜΥΛΙΏΤΗΣ

.........................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (36 )

.....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ (35)

..........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΘΩΜΑ  (43)

............................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΖΑΧΟΣ - ΠΕΤΣΕΠΕΣ (35)

...............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (50)

................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ
 ΘΩΜΑ  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (100)
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (20)

.........................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:00 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (25)

......................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΚΑΡΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (25)

...................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΚΑΡΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (25)

........................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - BΙΟΡΕΣ (45)

....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (55)

...........................................................

ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 13:00 ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΠΕΤΩΝΗΣ (40)         ΑΝΑΒΟΛΗ

...........................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (95)

...................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ (30)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (45)

..........................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΚΑΛΦΑ( ΚΟΜ.ΕΘΝΙΚΟΥ ) ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ -ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)-
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΚΟΜ. ΕΘΝΙΚΟΥ)
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓ. -

ΓΚΙΚΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

.....................................................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

 

.Αναρτήθηκε 13.12.2018  23:04