Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 8-9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

ΣΑΒΒΑΤΟ     8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

 ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (80)

.......................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΠΕΤΣΕΠΕΣ (80)

..........................................................................

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ

 ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (70)

........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 ΧΑΙΝΑ - ΚΑΛΦΑ (40)

...................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ ( 30 )

.............................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

 ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (40)

..............................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (30)

..................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (30)

..................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
 ΖΑΧΟΣ-ΠΑΤΑΓΙΑΣ  (20)
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

 ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ (55)

.......................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 11:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

 ΒΙΟΡΕΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ( 40)

..........................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΠΕΤΣΕΠΕΣ (20)

.....................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

 ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (55)

.................................................................

ΚΛ.ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

 ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (60)

..........................................................................

 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
 ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ  14:30  ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΟΛΑ (30)

...................................................................................

         
 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ) - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΜΕΧΡΙ 13:30)
 ΓΑΒΡΙΗΛ - ΚΟΜΝΗΝΟΥ - ΝΤΑΝΟΣ - ΓΚΙΚΑΣ- ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)
 ΠΕΤΩΝΗΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)- ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ-  ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)-
 ..........................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΚΥΜΗ ΧΟΛΑΡΓΟΣ
 ΣΧΙΝΆΣ-ΠΑΝΑΓΙΏΤΟΥ-ΤΖΙΟΠΆΝΟΣ Ν                 ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ     
ΛΑΓΚΑΔΑ 17:00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

 ΟΡΦΑΝΌΣ ΕΜ.-ΠΛΙΆΚΑΣ

........................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
  ΕΛ ΑΝΎ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΌΠΟΥΛΟΣ

 ΚΟΜ:ΣΤΑΜΑΤΗΣ

.......................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
 ΤΣΆΤΣΗΣ-ΜΕΛΙΣΣΆΡΗΣ

 ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ

...............................................

ΛΙΝΤΟ 17:00 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
 ΜΠΟΎΚΑΣ-ΜΑΡΤΙΝΆΚΟΣ
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (35)

.............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

     ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ   ΤΣΑΛΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (60)

.......................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:30 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΘΩΜΑ (45)

.............................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (45)
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

 ΠΕΤΩΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ (56)

..........................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΘΩΜΑ   ΧΑΤΖΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΣ (  40  )
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (30)

...........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (25)

..............................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (30)

......................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 13:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΚΑΡΑΣ (35)

.............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ  ΤΣΑΛΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (20)

...............................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (60)

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 11:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (60)

.............................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 16:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

 ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ΠΑΤΑΓΙΑΣ (70)

............................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 15:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (20)

...................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΚΑΛΦΑ (ΚΟΜ ΕΘΝΙΚΟΥ) - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΕΘΝ.- ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ (ΕΘΝ.)- ΝΤΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ Ι.
 ΣΟΦΟΠΟΥΛ0Σ (ΜΕΧΡΙ 17:00), ΓΑΒΡΙΗΛ- ΓΚΙΚΑΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ- ΠΕΤΣΕΠΕΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ
 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΚΟΜΝΗΝΟΥ -ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00) -ΧΑΤΖΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ

Αναρήθηκε 6/12/2018 22:33