Πέμπτη, 23 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 1-2 ΚΑΙ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   30   ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ   2018
ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 21:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ( 55

...............................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ

 .........................................................................................................

 

ΣΑΒΒΑΤΟ   1    ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ    2018
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ (160)

............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΧΑΤΖΗΣ (65 )

...............................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ (45)

........................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (80)

.............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (95)

....................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (90)

...................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 19:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ   ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (75)

.....................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 14:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ ( 86)

................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ

ΚΑΛΦΑ - ΓΚΙΚΑΣ (20)

..................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (30)

..................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (20)

.....................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 11:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ Α.Α ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΠΕΤΩΝΗΣ (10)

.....................................

 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (30)

.....................................................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ (35)

.............................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΜΝΗΝΟΥ -ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ -
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ) - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΩΣ 16:30)- ΓΚΟΓΚΟΤΟΣΗΣ (ΜΕΧΡΙ 16:30
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   2   ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ    2018
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ
 17:00  ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
 ΑΝΑΤΟΛΙΑ

  Φακίτσας-Γερακίνης (Βαρνάς)

.........................................................................

ΓΈΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ - ΤΗΓΑΝΗΣ ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

.....................................................................................................

ΧΙΟΥ 17:00 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ - ΤΖΙΜΗΣ

............................................................................

ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 17:00 ΚΑΠ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
 ΝΆΣΤΟΣ-ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΆΚΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (76)

...................................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΝΤΑΝΟΣ - ΠΕΤΣΕΠΕΣ ( 90)

..................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (40)
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ (35)
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 13:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (20)
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΘΩΜΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ (40)

..................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ ( 45 ) 

.......................................................................

ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 13:00 ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ ( 60 ) 

.........................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ (20)

...............................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (20)  O   ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

...................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΘΩΜΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ (40)

.....................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (95)  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

............................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΜΝΗΝΟΥ -ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ
ΚΑΛΦΑ - ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ- ΒΙΟΡΕΣ- ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΥΠ.- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝ.
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ) - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΜ ΕΘΝΙΚΟΥ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

ΠΕΜΠΤΗ 6   ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 21:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ
 ΧΑΤΖΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ( 40 )

Αναρτήθηκε 29/11/2018  23:04