Τετάρτη, 12 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 24-25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

.

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ Δ ΤΟΦΑΛΟΣ 15:45 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΚΥΜΗ

 ΤΣΑΡΟΥΧΑ - ΜΠΗΤΗΣ - ΠΑΦΙΛΗΣ

...........................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΧΑΛΚΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΊΔΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΆΚΗΣ (ΚΆΛΦΑ)

............................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! Α
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ( 55 )

........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΧΑΙΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ )30)

.......................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 19:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ ( 40 )

...............................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! Β
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (65)

........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 18:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ( 40)

........................................................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ ( 36 )

.........................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

        ΚΑΛΦΑ   ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ( 20 )

............................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Γ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (25)

.............................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Δ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (50   )

........................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 17:30 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (65)

........................................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Ε
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ ( 20)

.............................................................................................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 14:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

.....................................................................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 13:15 ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   ΣΠΥΡΟΣ ( 25 )

...............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 16:30 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   ΣΠΥΡΟΣ ( 35 )

........................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΚΑΛΦΑ(ΚΟΜ. ΕΘΝΙΚΟΥ), ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ)
ΒΑΡΣΑΜΑΣ-ΠΑΠΑΚ/ΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ
 ΜΥΤΗΛΗΝΑΚΗΣ -ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ - ΦΟΥΝΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΕΩΣ 15:30 ) 

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΟΜΝΗΝΟΥ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

........................................................................................................................................

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 17:00 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

 ΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ

......................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:30 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΟΦΗ

 ΣΙΔΈΡΗΣ-ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΆΤΙΚΑΣ         ΚΟΜ:  ΔΕΣΆΡΤΗΣ 

........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 ΖΙΏΓΑΣ-ΑΝΤΩΝΙΆΔΗΣ                  KOM: (ΧΡΙΣΤΟΔΟΎΛΟΥ Γ.)

.....................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! Α
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΑΛΦΑ - ΧΑΤΖΗΣ  ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (35)

................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! B
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 16:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (85)

.....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:30 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (65 )

............................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:30 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΘΩΜΑ - ΜΥΤΗΛΗΝΑΚΗΣ (45)

...................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 11:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΒΙΟΡΕΣ  ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΚΟΛΑ ( 40  )

............................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ  13:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΠΕΤΩΝΗΣ (   10 )  Ο  ΑΓΩΝΑΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 20-00

.........................................

ΠΑΙΔΩΝ Α
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ( 30)

...........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (25)

..................................................................

   
 ΠΑΙΔΩΝ  Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΘΩΜΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (45)

.............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ( 20)

..........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ

.........................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ(40)           Α Ν Α Β Ο Λ Η

.......................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 17:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΒΙΟΡΕΣ - ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝ. (40)

.........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Δ ΟΜΙΛΟΣ

..........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 11:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (75)

....................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΠΕΤΣΕΠΕΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ (50)

.....................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 16:00 ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (70 )

......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 13:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ   ( 40 )

...................................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΑΛΦΑ -ΓΑΒΡΙΗΛ   ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (40)

...................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΝΤΑΝΟΣ-ΧΑΙΝΑ -ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ), ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΜ. ΕΘΝΙΚΟΥ -
ΒΑΡΣΑΜΑΣ-ΠΑΠΑΚ/ΝΟΥ ΚΥΠ. - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ-  ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)
ΚΟΜΝΗΝΟΥ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ -ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ - ΦΟΥΝΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ

 ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ -  ΧΑΤΖΗΣ (ΝΕΧΡΙ 15:00)

................................................................................................................................

ΔΕΥΤΕΡΑ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΠΑΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

 ΧΑΤΖΗΣ (10)

............................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

ΠΑΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 ΧΑΤΖΗΣ (10)

.......................................................................................

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
 ΕΦΗΒΩΝ  Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 21:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

Αναρτήθηκε 22/11/2018 23:39