Σάββατο, 08 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 16-17-18 ΚΑΙ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

.

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΕΦΗΒΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14:30 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΚΙΔΑΣ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (65)

..................................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΕΚ

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΕΣΑΡΤΗΣ)

.......................................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Α!
ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΖΑΧΟΣ (80)

..........................................................................

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:15 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (110)

.....................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΦΑ   (30)

........................................................

ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (70)

................................................................

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (80)

.............................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (115)

.....................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! Α
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (40)

....................................................................................................

ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ (40)

...............................................................

ΠΑΙΔΩΝ Δ
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 13:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΒΙΟΡΕΣ - ΚΟΛΑ (75)

........................................................

ΠΑΙΔΩΝ Ε
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΖΑΧ0Σ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

.........................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (30)

........................................................................................

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ (30)

.............................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ   ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΑΡΑΣ- ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡ.-
ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΚΟΜΝΗΝΟΥ- ΠΕΤΣΕΠΕΣ-ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ - ΦΟΥΝΤΑΣ -

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:30)- ΓΚΙΚΑΣ

/.......................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΝΘ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ

...............................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 13:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ - ΤΗΓΑΝΗΣ

...........................................................

ΧΙΟΥ 16:00 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΡΟΔΙΤΗΣ - ΓΕΡΑΝΟΣ

......................................................

ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 17:00 ΚΑΠ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΜΑΡΙΕΛΗ - ΞΥΛΑΣ

..................................................

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ 17:00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡ. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ

................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! Α
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΩΜΑ  ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (36)

..........................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΤΣΑΛΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ (45)

..........................................................

ΕΦΗΒΩΝ Α
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΩΜΑ  ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (30)

....................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (     25)

..................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (78)

...............................................................

ΕΦΗΒΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΕΡΜΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ(30)

...........................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ (20)

.......................................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 10:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

..............................................................

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΣΠΥΡΟΣ

..............................................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 14:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   (95)

.......................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΙΝΑ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΑΡΑΣ- ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡ.- ΓΑΒΡΙΗΛ
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΟΜΝΗΝΟΥ- ΠΕΤΣΕΠΕΣ-ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ - ΦΟΥΝΤΑΣ - ΚΑΛΦΑ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:30)- ΓΚΙΚΑΣ

.........................................................................................................

ΠΕΜΠΤΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 ΧΑΤΖΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ( 40  )

.........................................................................

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   23    ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ   2018

 

ΕΦΗΒΩΝ   Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΘΗΒΑΣ        2130              ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ          ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

 

 

15/11/2018 22:07