Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 9-10-11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ     Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 21:30 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ   (30)
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΟΚ 18:00 ΠΑΟΚ ΚΥΜΗ

ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΝΗΣ - ΤΣΩΝΟΣ - ΜΑΛΑΜΑΣ

...................................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΛΟΣ 13:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
 ΦΑΣΌΛΗΣ-ΜΑΥΡΈΛΗΣ (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ)
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (60)

..........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (112)

..............................................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΛΦΑ (80)

...............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ.

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (   85 )

............................................................................................................

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (50)

........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ (70)

.......................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (55)

............................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (70)

.................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 20:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΧΑΙΝΑ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  ΘΩΜΑ(30)

.......................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 12:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΙΚΑΣ (102)

...............................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (   20)

................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΓΚΑΡΑΣ (   30 )

.................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΓΚΑΡΑΣ (   30 )

.......................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΧΑΙΝΑ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ ΘΩΜΑ (30)

...................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (   60 )

...........................................................................

ΚΛ.Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (   60 )

..........................................................................

ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 12:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΧΟΣ (70)

..............................................................

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 11:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠ .ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠ( 60 )

.............................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ( 60 )

............................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ), ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΚΟΜ ΕΘΝΙΚΟΥ )
ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ, ΓΑΒΡΙΗΛ , ΚΟΜΝΗΝΟΥ , ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ, ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ, ΦΟΥΝΤΑΣ
ΤΣΟΚΑΝΟΣ, ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ, ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ, ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝ. (ΕΩΣ 15:30)
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00) ΘΩΜΑ , ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΓΕΦΥΡΑΣ 17:00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

  Παπαγερίδης-Ντόγκας (Παραλυκίδης)

...................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΧΑΛΚΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 16:30 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΟΦΗ

 ΧΡΗΣΤΊΔΗΣ Π.-ΑΝΤΩΝΙΆΔΗΣ (ΚΆΛΦΑ)

............................................................

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

 ΚΑΜΉΤΣΟΣ-ΜΑΡΙΝΆΚΗΣ (ΔΕΣΆΡΤΗΣ)

.................................................................

ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΚΑΠ

 ΛΟΓΟΘΈΤΗΣ-ΚΑΝΕΛΛΌΠΟΥΛΟΣ (ΣΤΑΜΆΤΗΣ ΦΙΛ.)

...............................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (65)

.....................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ (35)

.....................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ     17:00        ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (  40)

.............................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ (22)

..............................................................

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (30)

...................................................................

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ( 40 )

.............................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚ 11:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (25)

..........................................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ       ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΠΑΝ. (40)

.................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (30)

................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ (22)

................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (30)

..............................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (60)

.................................................................

ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ( 30)

..........................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 14:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ( 50)

...........................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (60)

.................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΝΤΑΝΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)   ΚΑΛΦΑ (ΚΟΜ. ΕΘΝΙΚΟΥ) - ΓΚΙΚΑΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΙΝΑ , ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ,   ΚΟΜΝΗΝΟΥ , ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ, ΦΟΥΝΤΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ
ΤΣΟΚΑΝΟΣ, ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ, ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ, ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝ. (ΜΕΤΑ 15:30)
ΠΕΤΣΕΠΕΣ - ΘΩΜΑ-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ

Αναρτήθηκε 08/11/2018  22:41