Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡIΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 1-3-4-7-9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 21:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (25)

....................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

Α1 ΑΝΔΡΩΝ (ΚΥΠΕΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΚΥΜΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ - ΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ( ΣΤΑΜΑΤΗΣ)

..............................................................................................................

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΔΥΟ ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΦΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ - ΤΗΓΑΝΗΣ

....................................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (65)

..........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (120)

......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

 ΧΑΙΝΑ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (40)

............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΦΑ (85)

....................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

 ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ (65)

.........................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ

 ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (45)

.....................................................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ

15:00

Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (70)

.........................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

 ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ (70)

.........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( 56)

...............................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/11 ΣΤΙΣ 20:00

..............................................................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΧΑΤΖΗΣ (40)

.......................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ     Γ   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 18:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ

 Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/11 ΣΤΙΣ 21:00

...........................................................................................................................

   
 ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΤΣΟΚΑΝΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:30),  ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ, ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ- ΓΚΙΚΑΣ- ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΑΒΡΙΗΛ- ΚΟΜΝΗΝΟΥ-ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΜΕΧΡΙ 13:00) , ΦΟΥΝΤΑΣ, ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
 ....................................................................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ   4  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ 17:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 ΖΑΧΑΡΗΣ - ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ

........................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 17:00 ΚΑΠ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ - ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

.....................................................................

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ 17:00 ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ - ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ

...............................................................

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 17:00 ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ

ΦΑΚΑΡΟΣ - ΕΛ ΑΝΥ

..........................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΩΜΑ (45)

............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ (30)

..........................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

 ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ(  48 )

............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΩΜΑ (45)

.........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

KOTΣΙΜΠΟΣ  - ΖΑΦΕΙΡΗ  ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ( 60 )

.........................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ (30)

..........................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:30 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7/11  ΣΤΙΣ 21:30

.............................................................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 19:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ

 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (35)

.......................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

 ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ  ΚΑΛΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (35)

........................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (30)

.............................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   ΠΑΝ. ( 20)

......................................................................................................................

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (     ) Ο ΑΓΩΝΑΣ  ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

.................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟς - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ( 95  )

......................................................................................................

ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (80)

................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΜΑΚΑΡΟΣ

 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (58)

.......................................................................................

     
 ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,  ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΧΑΙΝΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:30)
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ) - ΝΤΑΝΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ) ,   ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ, ΠΑΤΑΓΙΑΣ, ΠΕΤΣΕΠΕΣ
ΓΚΙΚΑΣ- ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΜΝΗΝΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΜΕΧΡΙ 15:00), ΦΟΥΝΤΑΣ

 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ - ΚΑΛΦΑ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΜΕΧΡΙ 19:00).

........................................................................................................................................

 ΤΕΤΑΡΤΗ   7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ      21:30    ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ -   ΓΚΑΡΑΣ  ( 20 )

......................................................................

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  9   ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ     2018
ΕΦΗΒΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

 

 

 

ΕΦΗΒΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ     Γ΄   ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 21:30 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  

 

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Α     ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Αναρτήθηκε 01.11.2018  22:03