Τετάρτη, 12 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 27-28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ     27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018  
Α1   ΑΝΔΡΩΝ  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:45 ΚΥΜΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  

 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  Π- ΤΣΑΡΟΥΧΑ - ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ  ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

.................................................................................................................................................

 
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΘΩΜΑ ( 50 )

..........................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 14:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (60)

.................................................................

 
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΖΑΧΟΣ (95)

.........................................................

 
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ.  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ (   80 )

..........................................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

ΧΑΤΖΗΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (65)

..............................................................

 
ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ.  

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ ( 115   )

..............................................................................................

 
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑ 18:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΠΕΤΣΕΠΕΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (50)

......................................................................

 
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  

ΧΑΙΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (40)

.......................................................................................

 
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Β ΟΜΙΛΟΣ  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΧΑΤΖΗΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (20)

.......................................................

 
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔ.  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣAΛΑΣ ( 20 )

...........................................................................

 
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 13:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΧΑΙΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (20)

...............................................................................

 
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 17:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (45)

.............................................................

 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Α ΟΜΙΛΟΣ  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (30)

..............................................................

 
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΤΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (25)

....................................................................

 
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (30)

............................................................

 
ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΠΕΤΣΕΠΕΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (45)

....................................................................

 
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:30 Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΟΛΑ ( 25 )

...........................................................

 
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

ΖΑΦΕΙΡΗ (37)

..............................

 
ΚΛ.. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 13:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΖΑΦΕΙΡΗ (32)

...................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ (105)

...............................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΜΩΛΟΥ   14:00   ΑΟ ΜΩΛΟΣ    ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΖΑΧΟΣ ( 20 )

..................................................................................

 

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ  
ΚΑΛΦΑ (ΚΟΜ. ΕΘΝΙΚΟΥ)-   ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)
 
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ-   ΦΟΥΝΤΑΣ - ΠΑΣΤΗΡΑΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ  
ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ( ΕΩΣ 16:00 ), ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)  
 .......................................................................................  
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018  
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΚΑΛΦΑ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ( 60)

............................................................

 
ΤΑΣ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (24)

...................................................................................................

 
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (50)

..............................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ -ΠΑΤΑΓΙΑΣ  ΖΑΧΟΣ (35)

............................................................

 
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 ΚΑΛΦΑ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (20)

............................................................

 
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΚΛ .Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  

ΘΩΜΑ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (40)

...........................................................

 
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ (30)

........................................................

 
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ( 30 )

..............................................................................................

 
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ( 20 )

................................................................................................

 
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ( 55 )

.........................................................................................

 
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:30 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ( 20)

..................................................................................

 
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΚΛ. ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 18:00 ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

ΖΑΧΟΣ   ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (35)

...........................................................

 
ΕΚΠ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 15:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΖΑΧΟΣ ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

...........................................................

 
ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 16:30 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
 

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ  - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. ( 40   )

.....................................................................................................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 16:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ ΖΑΧΟΣ (20) Ο Αγώνας θα διεξαχθεί το Σαβ. 27/10 στις 14:00

...............................................................

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ  
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ - ΧΑΙΝΑ - ΦΟΥΝΤΑΣ- ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΜΕΧΡΙ 11:00  
ΠΕΤΣΕΠΕΣ - ΠΑΣΤΗΡΑΣ - ΓΚΙΚΑΣ- ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ (ΜΕΧΡΙ 17:00)  

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ ( ΜΕΧΡΙ 15:00) - ΝΤΑΝΟΣ

.........................................................................

 

Αναρτήθηκε 25.10.2018 23:09