Σάββατο, 08 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 20-21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 15:45 ΚΟΛΛΟΣΟΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  

 Παπαπέτρου-Παφίλης-Διαμαντής (Ξάνθος)

............................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΑΝΔΡΩΝ   Α!
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ

ΧΑΙΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (112 )

..................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΦΑ (   60)

...................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ ( 85)

.........................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (80)

...................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (55)

..................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΧΑΤΖΗΣ (   101 )

........................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΠΕΤΣΕΠΕΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (45)

............................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 18:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ   (87)

...............................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 15:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ   ( 70 )

...............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΦΑ ( 50 )

........................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ     Α     ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ   20:15 ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΠΕΤΣΕΠΕΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ   ( 45 )

...................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΧΑΤΖΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ( 32 )

......................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (20)

.....................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ ( 30   )

........................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΑΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (20)

......................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ(ΕΘΝΙΚΟ), ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΕΩΣ ΤΙΣ 16:00)
ΚΟΜΝΗΝΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΩΤΣΑΚΩΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ
ΒΙΟΡΕΣ - ΘΩΜΑ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡ. - ΦΟΥΝΤΑΣ,  ΠΑΣΤΗΡΑΣ,ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00), ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 13:00), ΒΑΡΣΑΜΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ   21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

 Λογοθέτης-Κανελλόπουλος (Μπέστιας)

.......................................................................................

Γ΄   ΕΘΝΙΚΗ     ΑΝΔΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΟΦΗ

 Δελαγραμμάτικας-Μαρτινάκος (Χριστοδούλου)

............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΙΚΑΡΟ ΣΜΥΡΝΗΣ

 Τσακαλογιάννης-Λάμπος (Σταμάτης Φ.)

.................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
 Τριγλίας Καρανικόλα Ελ.-Σκανδαλάκης (Κάλφα)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

 Ζωγράφου Γεράνιος-Ασλανίδης (Δεσάρτης)

........................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΕΦΗΒΩΝ   Α ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 16:00 ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (40)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΕΦΗΒΩΝ Β ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (20)

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (25)

..........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΙΓΚΑΣ (25)

........................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 13:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (45)

........................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (40 )

.........................................................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΕΦΗΒΩΝ   Δ ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ (50)

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ  (45 )

...................................................................

ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 14:00 ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (75)

............................................................

 

  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ   Ε΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΧΟΣ ( 30)

.............................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ   Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

         
 
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 17:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (45)

..................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (25)

............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΙΓΚΑΣ (25)

...................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ -ΚΑΛΦΑ(ΚΟΜ. ΕΘΝΙΚΟΥ) ,  ΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΙΝΑ-ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  (ΕΘΝΙΚΟ), 

ΚΟΜΝΗΝΟΥ , ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ , ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ(ΕΩΣ 16:30) ,ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ

ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ(ΕΩΣ 18:00)

ΘΩΜΑ ,ΤΣΟΚΑΝΟΣ , ΠΑΣΤΗΡΑΣ, ΤΣΑΛΑΣ,  ΒΑΡΣΑΜΑ , ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

 

ΠΑΙΔΩΝ   Β΄     ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ            21:45             ΑΕΕ  ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ        ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 ΤΣΑΛΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

..........................................................

 

 

 

ΑΝΑΡΤΉΘΗΚΕ 18/10/2018 22:53