Σάββατο, 08 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 13-14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

.

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΑΝΔΡΩΝ Α!
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΧΑΙΝΑ -   ΚΑΛΦΑ -ΤΣΑΛΑΣ ( 45  )

..............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

 ΖΑΧΟΣ- ΠΑΤΑΓΙΑΣ (85)

......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ  (30 )

..........................................................................

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ( 50 )

.......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 ΧΑΙΝΑ  ---   ΤΣΑΛΛΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( 40  )

.............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ   ΛΑΜΙΑΣ 19:00 ΑΝΑΓΕΝ.ΛΑΜΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ  - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (115)

...........................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΑΝΔΡΩΝ Β!
ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 19:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

 ΠΕΤΣΕΠΕΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (85)

...............................................................

ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 20:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ   ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ  (  40)

....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 21:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (35)

...................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ     Α     ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  (57)

.............................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ   Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΧΑΙΝΑ  ΤΣΑΛΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (  20 )   ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

..........................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 ΘΩΜΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  (20)

....................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (20) 

....................................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ  (  20 )

.................................................................................................

ΚΛ. ΙΤΕΑΣ 15:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

  ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (20)

...........................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 17:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 ΘΩΜΑ - ΓΚΙΚΑΣ (25)

................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ   Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

 ΤΣΑΛΑΣ   χΑΙΝΑ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ ( 50  )

....................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΛΑΜΙΑΣ 14:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (30)

......................................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ     ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ       ΣΑΒΒΑΤΟΥ

 

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ),  ΝΤΑΝΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ),  ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ) , 

 

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ( ΜΕΧΡΙ 16:30) ,ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ(ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00), ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΑΒΡΙΗΛ

ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ(ΕΩΣ 15:00), ΚΟΜΝΗΝΟΥ,  ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΧΡ,  ΦΟΥΝΤΑΣ,ΧΑΤΖΗΣ(ΕΩΣ 14:30)

 

ΚΑΛΦΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:30),  ΤΣΟΚΑΝΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:30) , ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΕΩΣ 14:00)

 

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΒΑΡΣΑΜΑΣ  ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ
 .....................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Α1   ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:00 ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 Σώμος-Βαρδάλος-Κάρδαρης (Σταμάτης)

..............................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ - ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 17:00 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΜΑΡΙΓΛΗ - ΡΟΔΙΤΗΣ

.....................................................

ΡΑΦΙΝΑΣ 17:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ

...................................................................

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 17:00 ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΑΜΗΤΣΟΣ - ΤΣΑΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

......................................................................

Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 17:00 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ

.......................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ     ΑΝΔΡΩΝ Β ΄ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

 ΧΑΤΖΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (  45)

..............................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΑΝΔΡΩΝ     Β!   Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 16:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

 ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ (24)

.......................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 12:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (60)

..........................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (30) Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

.....................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (  30 )

........................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
 ΧΑΤΖΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (40 )
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ( 30 )

.......................................................................................................

ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 ΚΑΛΦΑ - ΘΩΜΑ (20)

.................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 ΝΤΑΝΟς - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( 40  )

..................................................................................................................

       
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΠΑΙΔΩΝ Δ ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 10:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (30)

................................................................

ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 17:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ  (20 )

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (56)

............................................................

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 19:00 ΑΝΑΓΕΝ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

 ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( 55)

................................................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΠΑΙΔΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

 ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ ΠΑΤΑΓΙΑΣ (20)

...........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΖΑΧΟΣ ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

............................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (76)

.....................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ      14:00        ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ         ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  ( 30) Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

...........................................................................

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ ( 87 )

...........................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ,   ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ,   ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ, ΓΑΒΡΙΗΛ, ΚΑΛΦΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:30)

ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (  ΕΩΣ 15:00 ), ΚΟΜΝΗΝΟΥ,     ΓΚΙΚΑΣ,     ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΧΡ,   ΦΟΥΝΤΑΣ,   

 

  ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ , ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΚΟΜ. ΕΘΝΙΚΟΥ), ΒΑΡΣΑΜΑΣ

ΧΑΙΝΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:30) ΤΣΑΛΑΣ , ΠΕΤΣΕΠΕΣ , ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ , ΤΣΟΚΑΝΟΣ , ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ
ΠΕΜΠΤΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
 ΧΑΤΖΗΣ (   10)

Αναρτήθηκε  11.10.2018 22:41