Τετάρτη, 12 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 5-6-7 - 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

.

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     5  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
ΕΦΗΒΩΝ  Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΚΛ., ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 19:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (45)

..........................................................................................................

ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΚΛ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 21:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΚΑΛΦΑ  ΚΟΜΝΗΝΟΥ

...............................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛ. ΘΗΒΑΣ 17:45 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ

...................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (92)

...................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:30 ΑΓΕ    ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΧΑΙΝΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ (20)

..............................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (30)

.........................................................................

ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ( 25)

...............................................................................

ΠΑΙΔΩΝ   Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
 ΓΗΠΕΔΟ  ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΑΛΦΑ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (30)

...............................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 17:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ ( 25 )

........................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΑΛΦΑ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (30)

............................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ( 30 )

.....................................................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ( 30 )

.................................................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ( 66 )

.........................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ  ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

.............................................................

ΚΛ.Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟς - ΒΙΟΡΕς (60)   Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

..............................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ  ΑΙΔΗΨΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟς - ΒΙΟΡΕς (96)

...........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 14:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ (30)

................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 16:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΑΝΑ. ΛΑΜΙΑΣ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (25)

....................................................

ΚΛ. ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 18:00 ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ (25 )

.........................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ - ΦΟΥΝΤΑΣ - ΓΚΙΚΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ
ΤΣΑΛΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ- ΠΑΣΤΗΡΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ( ΕΩΣ 13:30) -   ΝΤΑΝΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)- ΓΚΑΡΑΣ

............................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
ΕΦΗΒΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΘΩΜΑ (40Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

.....................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΘΩΜΑ (60 )

.........................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ ( 20 )

........................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ -ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ ΓΚΑΡΑΣ ( 20 )

...............................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 17:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ -ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ ΓΚΑΡΑΣ ( 25 )

............................................................

ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ  ΧΑΙΝΑ - ΚΑΛΦΑ ( 30)

...........................................................

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (30 )

......................................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΝΤΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (25)

.........................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ( 20)

.................................................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 14:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (20 )

.............................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ( 10 )

..........................................................

ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:30 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ( 20 )

...................................................

ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ ( 82)

................................................................

ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

 

ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

.........................................................

ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ      19:00    ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ    ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΄ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ

.........................................................

 

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ     ΧΑΙΝΑ - ΚΑΛΦΑ

............................................

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ       18:00     ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

........................................................................................

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΦΟΥΝΤΑΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. - ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΤΣΑΛΑΣ

ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ- ΠΑΣΤΗΡΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ- ΓΚΑΡΑΣ-ΧΑΙΝΑ ( ΜΡΤΑ ΤΙΣ 17:30)

..........................................................................................................................................................

ΔΕΥΤΕΡΑ   8   ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
ΕΦΗΒΩΝ  Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝ. ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ ( 20) Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 13/10/18 ΣΤΙΣ 15:00

........................................................

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 20:00 ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ -ΖΑΧΟΣ ( )

.......................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 21:45 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ANΑΒΟΛΗ
ΠΕΜΠΤΗ 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ      ΑΝΑΒΟΛΗ

Αναρτήθηκε 04/10/2018 22:50