Τετάρτη, 12 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 28-29-30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018

.

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ

 NTANOΣ - XΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  (45)

................................................................................

 

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ Α1

 

ΚΛ.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ  16:30    ΦΙΛΙΚΟΣ ΦΙΛΑΝΘΡ.     ΓΣ ΚΥΜΗΣ     ΠΑΟΚ

 

.......................................................................................................................

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:30 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

 ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ      16:00   ΕΦΗΒΩΝ Δ       ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. - ΜΑΚΑΡΟΣ  ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡ.  -- ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.(20) ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

 Ο  ΑΓΩΝΑΣ  ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗ ΚΥΡ. 30 /9/18 ΣΤΙΣ 16:30

..............................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΙΚΑΣ ( 25 ).

...........................................................................

ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(45)

..........................................................................

ΚΛ.ΚΑΝΗΘΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

 ΤΣΑΛΑΣΧΑΙΝΑ - ΓΚΑΡΑΣ  ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (20)

................................................................................

ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΒΙΟΡΕΣΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (45)

........................................................................

ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΑΡΑΖ ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗ (20)

.......................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΙΚΑΣ (25 )

...................................................................

ΕΡ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΜΑΚΑΡΟΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ (10)

......................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΖΑΧΟΣ ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ- ΖΑΦΕΙΡΗ (66)

...........................................................................

ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΣΠΥΡΟΣ(  70)

......................................................................

ΚΛ.ΜΩΛΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (30)

...............................................................................................

ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 19:00 ΠΑΙΔΩΝ   Γ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΑΣ

 

ΧΑΙΝΑ ΤΣΑΛΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑ ( 105 )

.................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΒΙΟΡΕΣ (60)  ΑΝΑΒΟΛΗ

..................................................................

 

ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ  ΣΑΒΒΑΤΟΥ

 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ    18:00    Γ! ΕΘΝΙΚΗ      ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ

............................................................

 

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ   19:30     ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ(ΑΝΔΡΩΝ Α!) -   ΓΣ ΚΥΜΗΣ(ΕΦΗΒΩΝ)

ΚΑΛΦΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ

........................................................................................

 

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ     18:00     ΑΝΔΡΩΝ Α!     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

..........................................................................................

 

 

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ   18:30     ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

 ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

..........................................................................................................

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

 

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΜΝΗΝΟΥ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ- ΓΑΒΡΙΗΛ -

ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (ΕΩΣ 15:00) - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΕΩΣ 13:30)-

ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΦΟΥΝΤΑΣ - ΠΑΣΤΗΡΑΣ - ΤΣΙΡΓΩΤΑΚΗΣ - ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ

..............................................................................................................................................

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (20)  

........................................................................

 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  AΝΑΒΟΛΗ

 

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (20)

.....................................................................

 

Κ Λ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ      16:30   ΕΦΗΒΩΝ Δ       ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. - ΜΑΚΑΡΟΣ  ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡ.  -- ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.(20) 

............................................................................................................

 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 12:30 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (105  )  ΑΝΑΒΟΛΗ

..............................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 18:30 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΝΑΓΕΝ.ΛΑΜΙΑΣ

 ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20   )

................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (25)

...............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΛΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (25 )

..........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ΑΝΑΒΟΛΗ

 ΚΑΛΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (25)

............................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΛΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (40)

.............................................................

ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:30 ΕΦΗΒΩΝ Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ -ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ΓΚΙΚΑΣ25)     

.............................................................

ΚΛ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:30 ΕΦΗΒΩΝ Α ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ΓΚΙΚΑΣ (25)

.........................................................................................

 

ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

 

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   20:00   ΑΝΔΡΩΝ     ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ    ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ     

 

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ

................................................................................................

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

 

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΜΝΗΝΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ - ΘΩΜΑ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΦΟΥΝΤΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ - ΧΑΙΝΑ - ΠΑΣΤΗΡΑΣ -ΤΣΙΡΓΩΤΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ

...................................................................................................

 

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 27/09/2018   22:35