Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 21-22-23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018

.

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   21 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ   ΤΣΑΛΛΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ ( 30)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ  ΤΣΑΛΛΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (30).

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

 ΤΣΑΛΛΑΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΣΑΒΒΑΤΟ   22     ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ   2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 11:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΙΡΓΩΤΑΚΗΣ (80)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (45)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΧΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (  50)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΙΚΑΣ( 20)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (20)

.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 17:30 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (50)

................................................................................................................

ΚΛ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (45)

............................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΚΙΚΑΣ (20)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:30 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΣ Ε  ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  

ΠΡΟΣΟΧΗ  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΜΕ ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ

ΚΛ.ΜΩΛΟΥ  18:30  ΠΑΙΔΩΝ Ε   ΑΟ ΜΩΛΟΣ - ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (37)

.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΖΑΧΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (75)

.....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (30)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (45)

.........................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΤΣΙΡΓΩΤΑΚΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ( 30)

......................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΠΑΙΔΩΝ Α ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΑΛΦΑ - ΘΩΜΑ ( 40)

........................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ- ΓΚΑΡΑΣ (40)

.............................................................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΑΛΦΑ - ΘΩΜΑ (40)

.........................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ- ΧΑΤΖΗΣ- ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ- ΚΟΛΑ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ Ι.
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΜΕΧΡΙ 13:00) - ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00
ΧΑΙΝΑ - ΦΟΥΝΤΑΣ- ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ -ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΠΑΣΤΗΡΑΣ- ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ
 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ΚΥΡΙΑΚΗ   23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ ( 90)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:30 ΕΦΗΒΩΝ Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΦΑ - ΓΚΙΚΑΣ (25)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ( 25 )

.............................................................................................

ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Β AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ ( 20  )

......................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (30)

.................................................................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΕΡΜΗΣ                                ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑ Σ( 30)

...........................................................................................................

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (30)

.........................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ.  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (70)

.....................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ ( 20)

..............................................................................

ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 14:30 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (110)

.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ( 30)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (20)

................................................................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 17:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΛΟΣ -ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ( 70 )

..........................................................................................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (30 )ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΑΓΩΝΑ ΛΟΓΩ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗΣ ΓΣ ΕΡΜΗ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (30)

.........................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ (30)

.................................................................................

 
ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (ΕΩΣ 15:00) - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (ΕΩΣ 16:00) , ΚΟΛΑ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΧΑΙΝΑ - ΦΟΥΝΤΑΣ - ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΠΑΣΤΗΡΑΣ - ΝΤΑΝΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)
ΠΕΜΠΤΗ 27 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 14:30 ΕΦΗΒΩΝ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

...............................................................................

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   18:00    ΕΦΗΒΩΝ        ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ     ΑΣ ΔΩΡΙΔΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (   )

 

 

 

 

Αναρτηθηκε  20 /9/2018  22:57