Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 15-16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018

.

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:30 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (92)

...................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΦΟΥΝΤΑΣ ( 20)

........................................................................................

Τ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΜΝΗΝΟΥ ( 20 )

......................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ( 35)

...........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ( 65 )

.....................................................................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΦΕΙΡΗ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (45)

............................................................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΦΕΙΡΗ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (45)

................................................................................................................................

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ ( 60)

..............................................................................................................................

ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ( 95)

.....................................................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 17:30 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (65 )

...................................................................................................................................

ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 13:30 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (35)

..................................................................................................................................

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΦΑ - ΓΚΙΚΑΣ (30)

....................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΦΑ - ΓΚΙΚΑΣ (25)

.......................................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (70)

.............................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (30)

...................................................................................

ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΜΝΗΝΟΥ ( 25 )

.........................................................................................................

                                                                                                                      ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΓΑΒΡΙΗΛ - ΒΙΟΡΕΣ - ΤΣΙΡΓΩΤΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ -
ΤΣΑΛΑΣ ( ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00) -  ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16   ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (40)

..........................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΓΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

.....................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΧΟΣ - ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ( 20) Ο ΑΓΩΝΑΣ  ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 27/9/18 ΣΤΙΣ 14:30

....................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (20)

..............................................................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ ( 70 )

.............................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΦΑ - ΓΚΙΚΑΣ ( 20 )

...........................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ( 30)

..........................................................................................

ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΛΑΣ - ΠΑΣΤΗΡΑΣ (90)

....................................................................................

ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (40)

..........................................................................................................................

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                               
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (25)
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (25)
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΦΑ - ΓΚΙΚΑΣ ( 25)

.......................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (  30 )

...........................................................................................................................

ΚΛ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 20:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΜΝΗΝΟΥ ( 25 )

..................................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  ( 30)

,........................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΒΙΟΡΕΣ -ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ -  ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΣΤΗΡΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ  Ο ΠΡΩΤΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΕ SMS ΣΤΟ ΤΗΛ 6973272005

Η ΕΣΚΑΣΕ  ΣΑΣ ΕΥΧΕΤΑΙ  ΚΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ