Τρίτη, 04 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 8-9- 10 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

.

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  8  ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

 ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   16:00   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α΄ΟΜ. Β ΦΑΣΗ   ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (20)

....................................................

  ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ         18:00  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΟΜ. Β ΦΑΣΗ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (10)

....................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ   9     ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ      18:00      ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ                          ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ. - ΜΑΚΑΡΟΣ Β

ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ   ΣΚΟΡ 20-00

................................................

 ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ    18:00      ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜ. Β΄ΦΑΣΗ    ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  -  ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (30)

............................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ      16:00      ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜ. Β΄ΦΑΣΗ     ΜΠΟΥΚΑΛΗ   - ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΦΕΙΡΗ (10)

...............................................................

  

ΚΛ.ΑΙΔΗΨΟΥ      13:00      ΦΙΛΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ              ΣΥΛΛΑΣ     ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ

..................................................................

 

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

ΧΑΤΖΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ

.....................................................................................................................................

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    10 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ       17:00        ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ             ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ     ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΑΤΖΗΣ (55)

..................................................................

ΚΛ. ΑΙΔΗΨΟΥ        13:00       ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ              ΣΥΛΛΑΣ       ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

  ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ  17    ΙΟΥΝΙΟΥ 2018  ΩΡΑ  10:30

...................................................................

ΚΛ.ΑΙΔΗΨΟΥ         15:00       ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ         ΣΥΛΛΑΣ        ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 

ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ   ΣΚΟΡ 20-00

......................................................................

 ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ     18:00     ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜ. Β ΦΑΣΗ      ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΛΦΑ (10)  ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (20)

.......................................................................

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00    ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜ. Β΄ΦΑΣΗ    ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β    ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (40)

..................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ   12:00  ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ    ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (40)

.....................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

 

ΒΙΟΡΕΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ