Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 25-26-27 ΜΑΙΟΥ 2018

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   25    ΜΑΙΟΥ     2018

 

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ         18:30        ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ       ΓΣ ΕΡΜΗΣ --     ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (20)

......................................................................

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    26     ΜΑΙΟΥ        2018

 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ       18:00     ΑΝΔΡΩΝ Α!  PLAY OFF      ΑΡΗΣ  ΘΗΒΑΣ    ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (120)        ΚΟΜ: ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ

ΖΑΦΕΙΡΗ (10)

...............................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΖΑΦΕΙΡΗ (10)

...................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (25)

........................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (10)

..........................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (10)

.........................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 17:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (10)

.......................................................................

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΑΡΤΣΙΤΑΣ (20)

..................................................................

ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
 ........................
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 09:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (15)

...........................................................................

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ)

ΖΑΧΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ - ΣΑΜΑΡΑΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΘΩΜΑ - ΤΣΑΛΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ

.....................................................................................................................

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    27     ΜΑΙΟΥ        2018

 

 

 2ο   ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ    17:00    Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (ΚΑΤΑΤΑΞΗ)  ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ  ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  - ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

....................................................................................

 

 

 

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ

ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ (10)

.........................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:30 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΠΕΤΩΝΗΣ (10)

.......................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ Β ΜΑΚΑΡΟΣ Α

ΠΕΤΩΝΗΣ (10)

.........................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΧΑΤΖΗΣ (10)

............................................................

ΚΛ.ΑΙΔΗΨΟΥ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (70)

................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (10)

...............................................................

ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (10)   ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

...........................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
 ΖΑΧΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ - ΣΑΜΑΡΑΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΧΑΙΝΑ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΘΩΜΑ - ΤΣΑΛΑΣ

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ  14:00)

..................................................................................

 

 

 

ΤΡΙΤΗ   29     ΜΑΙΟΥ 2018
ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (10)

ΤΕΤΑΡΤΗ   30    ΜΑΙΟΥ    2018

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΧΑΤΖΗΣ (10)