Τετάρτη, 12 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 17- 19 - 20 ΜΑΙΟΥ 2018

.

 

ΠΕΜΠΤΗ   17     ΜΑΙΟΥ 2018

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ   ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 19:45 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (18)
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΜΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ - ΜΑΛΑΜΑΣ -ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ
 
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΤΣΑΛΑΣ (115)      ΚΟΜ: ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

.........................................................................................................................................

 
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΖΑΦΕΙΡΗ (10)

.......................................................................

ΚΛ.Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΡΤΣΙΤΑΣ (10)

...........................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΒΙΟΡΕΣ (10)

.........................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (10)

........................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΙΝΑ (20)

............................................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 14:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ  (10)

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (20)

...........................................................................

 

 ΣΑΒΒΑΤΟΥ

 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ- ΝΤΑΝΟΣ  (ΕΘΝΙΚΟ) - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΧΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΣΑΜΑΡΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (ΕΩΣ 14:00)- ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)

 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΘΩΜΑ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΠΕΤΩΝΗ.Σ

..................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ   20   ΜΑΙΟΥ     2018

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 17:00 Γ! ΕΘΝΙΚΗ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
 .......................................................................
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17:00 Γ! ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
 ............................................................................
ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΕΙΟ 17:00 Γ! ΕΘΝΙΚΗ ΟΦΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

 ...........................................................................

 

 

ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ -ΝΤΑΝΟΣ (110)

......................................................................................................

ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 19:15 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Ν.Γ.Σ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (50)

.......................................................................................................

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΚΑΛΦΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (100)

.......................................................................................................

 
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΑΤΖΗΣ( 30)

.................................................................

Τ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 9:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΡΤΣΙΤΑΣ (10)

.................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΡΤΣΙΤΑΣ (15)

.................................................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ Α ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΒΙΟΡΕΣ (50)

..................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:30 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΑΤΖΗΣ(  30)

......................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ

 ΧΑΤΖΗΣ

...................................................................

ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΒΙΟΡΕΣ (10)

......................................................................

 ΚΥΡΙΑΚΗΣ

 ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ) - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΧΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΣΑΜΑΡΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ -

 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΕΩΣ ΤΙΣ 17:00) - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΘΩΜΑ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ ( ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:00)

.....................................................................................