Τρίτη, 20 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 21-22-24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 Α1 ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΛΑΥΡΙΟ 81-86
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:15 ΑΝΔΡΩΝ Α ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΛΕΣINAΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 79-67
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 87-57
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ       
68-76
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

κ.δ 67-67

84-76

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 56-71
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 75-69
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 55-72
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΓΣ ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ 53-64
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 20:30 ΕΦΗΒΩΝ Β! Α ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. 73-59
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 44-69
ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 43-49
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

30/1/17

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 45-50
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ,ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:30 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 95-71
ΚΛ,ΘΗΒΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 76-82
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. 53-64
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 55-49
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ  77-57
ΚΛ.ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  60-72
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!Β ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

κ.δ:50-50

62-58

ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!Β ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ 74-66
ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!Β ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 77-67
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ 63-37
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ 20-00
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 12:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ 52-57
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ 76-69
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 74-64
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ
ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 53-47
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ 30-47
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑk 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Α ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 66-60
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  46-85
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Β ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜ
55-51
ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΟΚΡΟΣ 43-62
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 14:30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. ΑΣ ΔΩΡΙΔΑ ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 20-0
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 12:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ.ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ 111-006
ΤΡΙΤΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ 48-41
ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:30 ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ