Κυριακή, 25 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΟ 16 ΕΩΣ 30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ 
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 Α1 ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΠΑΤΡ. 77-66
 ....................................................................................................................................................................................................................................
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 78-81
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 74-54
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 73-68
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΟ ΜΩΛΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 75-84
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ.
70-47
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 51-65
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 43-62
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

46-46

ΠΑΡ:59-52

ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ 65-74
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. 45-49
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. 44-77
ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 Γ΄ ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 77-83
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 Γ΄ ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 55-60
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ 17:00 Γ΄ ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤ 66-57
........................................................................................................................................
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ 80-59
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ. 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β Α ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 55-51
ΚΛ.ΚΥΜΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ 69-61
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 67-57
ΓΗΠ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ 44-52
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 69-46
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ. ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 50-46
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ. 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ 59-65
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Δ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 44-56
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 105-41
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 00-20
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ. 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 59-24
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 61-36
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

23-23

ΠΑΡ:28-27

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ   Γ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ   
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 63-31
ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 11:30 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 31-62
ΤΡΙΤΗ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ   Γ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. 47-59
ΠΕΜΠΤΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 76-65
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤ. ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒ.

Κ.Δ:71-71

ΠΑΡ:86-83

Η  ΕΣΚΑΣΕ  ΣΑΣ ΕΥΧΕΤΑΙ  ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ