Τρίτη, 29 Σεπτεμβρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ- ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 13-14-15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

.

 

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/11/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ  ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 19:30 ΕΦΗΒΩΝ Α ΓΣ ΣΤΥΡΑ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ  74-41
ΣΑΒΒΑΤΟ  14/11/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ  ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  85-44

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

17:30

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! 

 

ΓΣ ΕΡΜΗΣ  

 

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΠΑΡΑΤΑΣΗ

 56-56

66-70

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  75-52
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  82-58
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  62-56
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  68-62
ΤΑ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  51-61
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  39-68
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  59-53
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ 16:30 ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 42-78 
       
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΔΙΣΤΟΜΟΥ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 34-68 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ  Ε  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 88-24 
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/11/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ

 

17:00

 

ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α 

 

ΑΕ ΚΥΜΗΣ

 

ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ

ΠΑΡΑΤΑΣΗ:

51-51

60-55

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 42-77 
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 61-56 
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 55-66 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ 44-55 
ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ 13:30 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ 59-39 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  11:00 ΕΦΗΒΩΝ  ΣΤ   ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ   69-50
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β  ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  38-95
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ.  97-44
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  45-44
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ  Ε  ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  56-97
ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ  ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  62-84
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ  ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  61-71
ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ 15:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  22-48
           
ΤΡΙΤΗ 17/11/2015
ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ   Ζ΄ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 20-0 

ΚΛ.ΙΤΕΑΣ

 

ΚΛ.ΘΗΒΑΣ

17:00

 

12:30

ΕΦΗΒΩΝ  Δ 

 

ΠΑΙΔΩΝ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

 

ΑΚΑΔ. ΣΧΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ

67-60 

 

68-35