Τρίτη, 29 Σεπτεμβρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ- ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7-8-9-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

 

.

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/11/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ . ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 65-69 
ΚΛ  Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ    

53-69 
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 57-60 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 64-65 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. 52-83 
ΑΛΚ. Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 62-60 
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΕ ΚΥΜΗΣ 20-00 
ΚΛ.Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ
ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α  ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 45-61 
ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Α  ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 42-63
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ Γ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

ΚΛ. ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Ο ΑΓΩΝΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ

ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΤΗ

ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

ΚΛ  Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 12:45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ 76-12 
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/11/2015
ΚΛ.Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α  ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 52-65 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 65-72
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Α  ΓΣ ΚΥΜΗΣ  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 65-52 
ΚΛ . ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ  Β  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 41-45
ΚΛ.Θ. ΧΑΛΚΙΑ 11:00 ΕΦΗΒΩΝ  Β  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 97-31 
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ  Γ  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

        ΓΣ ΕΡΜΗΣ                             

78-89 
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ  Δ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 80-38 
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ  Δ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 84-30 
ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ 9:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. 06-86 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α  ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 47-43 
ΚΛ . ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 10:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ. 27-74 
ΚΛ . ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 27-93 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΛΑΜΙΑΣ

 

ΚΛ. ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

10:00

 

13:00

 

ΠΑΙΔΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΣΠΕΡΟΣ

 

ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

 

ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 

120-26 

 

 

50-79

 

ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ 11:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. 10-64 
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 75-29 
ΤΡΙΤΗ   10/11/2015
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 42  41 
ΠΕΜΠΤΗ 12/11/2015
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 57-62