Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 18 ΚΑΙ 19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021  
 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΑΙΔΩΝ  
Α΄ΟΜΙΛΟΣ        
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ   ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ   69-70
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 21:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   34-105
Β΄ΟΜΙΛΟΣ        
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  44-36
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  67-34
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ   60-32
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ        
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ   52-72
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   94-50
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ        
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   49-91
ΚΛ.  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 20:00 Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ   64-69
Ε΄ΟΜΙΛΟΣ        
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  40-47
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ (20-00)
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  20-00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ

 

 

       
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ        
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 20:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  78-41

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

       
Α΄ΟΜΙΛΟΣ        
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   21-75
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  34-26
         
Β΄ΟΜΙΛΟΣ        
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ 00-20
ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 19:15 ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ        
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ 20-00
         

ΚΥΡΙΑΚΗ   19   ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

 

  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ
Α ΟΜΙΛΟΣ        
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ   ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  42-72
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  54-48
Β΄ΟΜΙΛΟΣ        
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ        
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 20:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ        
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 17:00 Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ   64-69
Ε ΟΜΙΛΟΣ        
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 14:15 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ   102-25
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ        
         
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ        
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   31-21
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
Β΄ΟΜΙΛΟΣ        
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 15:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
         

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ

 

       
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ        
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 15:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 17:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

 Αναρτήθηκε 16/9/21 ωρα 10:51