Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΚΑΙ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3 Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:30 ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ  
         

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ   72-53
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ   61-67
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ   68-59
ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ   60-72
ΚΛ.  ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   84-68
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ   73-59
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ   58-64

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ  (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:30 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ   58-64
 
         
         

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   87-45
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ    62-79
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ   51-55
         
ΚΥΡΙΑΚΗ   1    ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ    2020

 

Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  3 Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ  ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ  17:00 ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

  ΑΝΑΒΟΛΗ

18/11/2020 και ώρα 17.00 

ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17:00 ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ  ΠΕΙΡ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ
         

 

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΥ 12:30 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  
ΜΥΤΙΛΗΝΗ 17:00 ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
         

 

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΛΜΥΡΟΥ 17:00 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ (2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   70-61
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ   ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 19:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
         

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   50-58

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ
         

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   62-33

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ   37-76

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

         
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   101-39
         

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  49-95
         

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ    ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 12:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  94-49
         

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ   41-100
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ   71-43
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 15:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ   53-40
         

29/10/2020  9:18