Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 24 -25 ΚΑΙ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

 ΣΑΒΒΑΤΟ  24  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2020

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ   46-72
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 17:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   62-52
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   69-47
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ   59-64
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  52-44
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ   68-65

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:30 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ   55-50
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ   75-52

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 20:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   92-29

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ   58-56

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.   66-61
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 20:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΕΜΠΟΥΚΑΛΗ   49-42

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ   35-54

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ   81-15
         

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

 

 

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (3ος ΟΜΙΛΟΣ) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ  15.11.2020

 

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ   66-73

 

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ   64-68
ΧΑΛΚΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 17:00 ΑΕΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ   83-70

 

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ    ΑΝΑΒΟΛΗ
         

 

ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 19:00 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  ΑΟ ΜΩΛΟΣ   45-56
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΑΤΛΑΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ   56-65
         

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ   71-55
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  85-54
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  43-66

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   60-81
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ   68-73

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ

94-33

         

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ   29 - 47
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   41-86

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 17:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ   71-24
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  14:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   101-44

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ   23-93
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   13-45

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 10:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

  Κ.Δ: 41-41

ΠΑΡΑΤΑΣΗ: 46-43

         
ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ   51-53

 

ΠΑΙΔΩΝ      Β΄   ΟΜΙΛΟΣ

 

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  15:30  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ   66-42

 22/10/20  9:49 π.μ