Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 17-18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΣΑΒΒΑΤΟ    17    ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ    2020
ΑΝΔΡΩΝ Α!   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 53-45
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 84-78
ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ 53-84
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 66-61
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 68-66
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 73-67
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 19:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 110-76
         
ΑΝΔΡΩΝ   Β!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Α  ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   50-59
         
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  17:00 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ 36-53
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  19:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  54-51
         
 
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 38-69
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 13:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  15-80
 
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ   57-42
ΠΑΙΔΩΝ  Β ΟΜΙΛΟΣ
         
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  61-70
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 13:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ 37-67
         
         
ΠΑΙΔΩΝ  Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  103-54
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 17:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ   62-64
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:15 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  28-46

 

ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   54-77
         
ΚΥΡΙΑΚΗ   18    ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2020

ΕΟΚ

Α2  ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  3ος ΟΜΙΛΟΣ

Δ. ΜΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ 13:00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ  
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ    80-78
ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17:00 ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   61-72
Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 17:00 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   73-69
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΣΠΕΡΟΥ 17:00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ   79-62
Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 17:00 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  79-77
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ 17:00 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

 

ΕΣΚΑΣΕ
 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ   87-82
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   67-37
ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 16:30 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ   61-86
         

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ   54-52
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   60-88
         

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   47-50
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ   43-47
         

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Α   ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   104-42

 

ΠΑΙΔΩΝ  Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ     14:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   17-65

 

ΠΑΙΔΩΝ  Γ ΟΜΙΛΟΣ
 

       
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ   74-70
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 12:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ   78-38
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ   62-71

 

ΠΑΙΔΩΝ  Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ 16:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΙΤΕΑΣ   52-91
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ   44-78
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:30 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   65-97

 

ΠΑΙΔΩΝ   Ε   ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 14:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ   95-38

 

ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.   67-60
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ   69-54
         

 15/10/2020 9:29