Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 10-11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΣΑΒΒΑΤΟ  10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΑΝΔΡΩΝ Α! 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ                        51-57
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  91-92
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  60-86
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  62-46
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  63-70
ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  64-74
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  57-59

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΕΦΗΒΩΝ  Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ   83-54

 

ΕΦΗΒΩΝ  Β ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 20:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   62-58

 

ΕΦΗΒΩΝ  Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  36-54

 

ΕΦΗΒΩΝ  ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  70-55
         

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΠΑΙΔΩΝ   Ε   ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:15 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 31-78
ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ 15:30 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  21-103
 
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ  17:30  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ  
         
         

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    11    ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2020

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΕΦΗΒΩΝ  Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  62-34
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   57-62

 

ΕΦΗΒΩΝ  Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  61-60
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   35-115

 

ΕΦΗΒΩΝ  Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  49-64
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  68-52

 

ΕΦΗΒΩΝ  Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  47-52
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ   59-47

 

ΕΦΗΒΩΝ  Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ   41-97
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ   96-46

 

ΠΑΙΔΩΝ    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Δ   ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  60-75

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ   42-25
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  64-08

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ   51-39
ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 16:30 ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   43-40
         
 
         
         
         

8/10/20 9:28