Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 3-4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΣΑΒΒΑΤΟ     3    ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ     2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΑΝΔΡΩΝ   Α!   
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

  ΚΑΝ. ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 76-76

1Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ 79-79

2Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ: 81-81

3Η ΠΑΡΑΤΑΣΗ: 90-90..

ΤΕΛΙΚΟ  ΣΚΟΡ: 95-96..

 

 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ

  ΚΑΝ. ΔΙΑΡΚΕΙΑ 49-49

ΠΑΡΑΤΑΣΗ:    62-55

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ   66-56
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   61-66
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ   62-50
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   67-54
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ   105-88
         
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΑΙΔΩΝ  Β΄  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   65-17
         

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΠΑΙΔΩΝ    Ε΄    ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ        11:00             ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ       -        ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ             43-56

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ   68-67
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ   53-84
         
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Γ΄ΟΜΙΛΟΣ 
ΚΛ.ΔΟΜΟΚΟΥ 13:30 ΑΣ ΜΟΥΤΑ  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ    05-49
 
ΚΥΡΙΑΚΗ  4  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2020
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   62-49
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 12:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ   35-54
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   61-39
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   78-16
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ    60-73
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ   52-38
         
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   71-60
ΚΛ.  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ    87-57
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   42-69

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ    53-90
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ    81-64
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   72-35

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ   58-59
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 11:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

  ΣΑΒ. 3/10/20 : 13:00

   43-56

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ   20-00
         
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ      83-63
         

01/10/2020 9:42