Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 26-27 -28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020- ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ   26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ   53-75
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   46-81
         
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   71-24
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 20:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  34-75
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ   129-28
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  48-69
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  63-51
         
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 19:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   87-43
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  112-38
ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ 18:30 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  49-75
         
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 14:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ   65-56
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 16:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ   51-55
         
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  18:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.    94-64
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  20:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  59-56
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   107-31
         
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   63-51
         
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
         
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  20-00
         
         
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ   53-51
         

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  27  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  60-55
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ   46-90
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ   79-67
 
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ   67-65
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ   74-62
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   20-74
         
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Γ    ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   39-97
ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 16:30 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ   57-49
         
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Δ    ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 20:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   56-47
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   76-64
         
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Ε   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ   84-36
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ   60-62
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ   54-46
         
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    49-72
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ  16:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ   41-73
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   12-39
         
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ     56-12 
ΔΕΥΤΕΡΑ  28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
         
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ  
         

 ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΟΡΙΣΜΟ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

 24.9.2020    9:39