Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 19 -20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΣΑΒΒΑΤΟ  19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020

 

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 20:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ   35-53
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ   54-52
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   54-74

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ   87-63
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  33-116
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  63-35

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ   61-58

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 1530 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 11:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ   26-60
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  80-37

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ


 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 17:30 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ   28-92
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  19:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ    43-81
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   38-100
         

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020

 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 18:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   75-70
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ   78-65
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   67-61
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   52-63
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   135-30

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 20:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   99-38

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ   48-62
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ   53-86

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ   50-39
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 17:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   32-73
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 14:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ    33-105

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ    84-52
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.    123-62

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ    49-90

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ17/9/2020 11:30