Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 14 ΚΑΙ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019- ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 ΚΑΛΗ  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΠΕΡΙΟΔΟ 2019-20

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ    76-18
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:30 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   34-13
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   39-51
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   26-64
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   95-44
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   72-46
         
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   51-38
         
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ   79-44
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 17:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

 Κ.Δ:47-47

ΠΑΡ: 52-55

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΙΤΕΑΣ   29-99
         
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 11:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ   50-55
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ  20:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ   78-39
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 12:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ   72-21
         
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ   85-40
         
 
ΚΥΡΙΑΚΗ   15    ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ     2019
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    70-62
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  65-80
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ   61-85
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   57-51
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ    68-44
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  ΜΑΤΑΙΩΣΗ
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   68-46
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:30 Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΙΤΕΑΣ    69-57
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 19:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ
Κ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   79-44
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ζ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 19:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ     53-47
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ   62-82
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 16:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ    28-74
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 18:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ   69-79
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   50-27
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ    34-64
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ   47-54

 

.12/9/2019  11:15