Τρίτη, 19 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KATAΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 30- 31 ΜΑΙΟΥ - 1 ΚΑΙ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

.

ΠΕΜΠΤΗ   30   ΜΑΙΟΥ    2019

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 20:00 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   26-53
           
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31 ΜΑΙΟΥ 2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ   ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   35- 61
           
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ   35-42
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 12:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α   ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ   35-36
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   59-21
           
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ   ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΜΑΤΑΙΩΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β  59-57
           
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ Α   ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΔΕΥΤΕΡΑ 3/6  16:30
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   52-54
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 19:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   ΓΣ ΙΤΕΑΣ   25-63
           
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:30 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ   ΕΣΠΕΡΟΣ Α   35-62
           
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

30/5/19

20:00

           
ΣΑΒΒΑΤΟ    1   ΙΟΥΝΙΟΥ    2019
ΑΝΔΡΩΝ  Γ!    Β! ΦΑΣΗ  Α΄  ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 17:00 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ   ΑΟ ΚΥΜΗΣ   65-57
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ   ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ   44-64
           
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 17:00 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ   ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ   68-69
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ  17:00  ΓΣ ΑΤΛΑΣ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    70-42

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ   ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   21-46
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ   ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ   ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
           
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ Β   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ   ΜΑΤΑΙΩΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ   16:00   ΑΡΗΣ  ΘΗΒΑΣ     ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ   58-46
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Α   ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  ΜΑΤΑΙΩΣΗ
           
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ   52-17
           
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   ΕΣΠΕΡΟΣ Α   53-47
           
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ   ΔΕΥΤΕΡΑ 3/6/19  15:00
           
 

ΔΕΥΤΕΡΑ   3   ΙΟΥΝΙΟΥ    2019

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 8/6  18:00
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 6/6 20;:00
           
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ   17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ Α   ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ   52-43
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ   57-16
           
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ    43-24
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ( Α )   ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   84- 16

 

 

30/05/2019 9:36