Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KATAΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 24-25 ΚΑΙ 27 ΜΑΙΟΥ 2019

.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      24    ΜΑΙΟΥ    2019

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 19:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   19-55
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α   ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 12:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   40-23
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΑΡΗΣ  Β    73-30
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ   ΜΑΤΑΙΩΣΗ
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 16:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α   58-37
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 19:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   56-51
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  16:00 ΕΣΠΕΡΟΣ Α ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   38-40
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  17:30 ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.   35-41
 
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 11:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  27-38
 
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ   37-24
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   ΜΑΤΑΙΩΣΗ
 
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ   35-27
 
ΣΑΒΒΑΤΟ      25     ΜΑΙΟΥ     2019
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   54-52
 
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 17:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ   53-64
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ   ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Α)   52-25
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:30 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ    44-60
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΡΗΣ  Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   45-48
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  51   43
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Α ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   59-37
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 17:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   24-32
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ    ΜΑΤΑΙΩΣΗ
 
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 16:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   22-38
         
 
ΔΕΥΤΕΡΑ       27       ΜΑΙΟΥ    2019
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 19:00 ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ    64-67
 
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   ΜΑΤΑΙΩΣΗ
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 12:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    44-31
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ   Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗ ΤΡΙΤΗ 28/5  ΣΤΙΣ 17:30
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ   55-51
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ   40-23
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  19:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    53-12
ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 12:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.   51-40
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Β   ΑΝΑΒΟΛΗ
 
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ   40-53
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ   ΣΑΒΒΑΤΟ 1/6/19 17:30
 
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ   Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    30-67 
 
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ   24-43
 

 22/5/2019 16:59

 

ΤΡΙΤΗ   28 ΜΑΙΟΥ 2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  17:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ   27-80

 

................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ       29     ΜΑΙΟΥ 2019
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  19:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  15-32

 

..............................................................