Τετάρτη, 23 Οκτωβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KATAΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 17-18-19 ΜΑΙΟΥ 2019

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     17       ΜΑΙΟΥ          2019

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   (85)   ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ   (22)
                                                                                                σκορ: 85-22
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ   (29)   ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  (55)
                                                                                                     σκορ:  29-55

ΑΓΩΝΕΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ U17   ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  U17
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 20:00 ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ U14   ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  U17
 

ΣΑΒΒΑΤΟ      18     ΜΑΙΟΥ       2019

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄  ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  18:30 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   (47)   ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ   (54)
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:30 ΑΡΗΣ  Β          (84)   ΓΣ ΕΡΜΗΣ     (17)
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  11:30 ΕΣΠΕΡΟΣ Α            (75)      ΕΣΠΕΡΟΣ Β     (29)
 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ   (67)   ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. (46)
 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:30 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  (15)   ΕΣΠΕΡΟΣ Α     (84)
 
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ        (28)   ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ   (25)
 

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ     (28)   ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ   (46)

ΑΓΩΝΕΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 17:00 ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ U14   (61)   ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  U17                        (58)
 
ΚΥΡΙΑΚΗ      19     ΜΑΙΟΥ      2019
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ  
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ      (63)   ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ   (54)
 
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ      (70)   ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ       (56)
 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 17:00 ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-   ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ (61)    ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ (63)
 
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:30 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ    (46)   ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    (56)
 
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ      (59)   ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ    (68)
                                                                           Κ.Δ: 57-57      ΠΑΡΑΤΑΣΗ:59-68
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 13:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ     (35)   ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ   (27)
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α     (38)   ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ     (43)
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ    (64)   ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ    (23)
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ     (81)   ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ. (33)
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   (34)   ΓΣ ΙΤΕΑΣ  (53)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ         (66)   ΑΠΟΛΛΩΝ Β    (32)
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ       ( 23)   ΑΠΟΛΛΩΝ Α   (57)
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ    ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    (Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ)
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΕΣΠΕΡΟΣ Β   ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
 
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ    (55)   ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ   (13)
 
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 15:00 ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ  (21) Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ    (24)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 19:30

ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

  ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  (ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ)
ΑΓΩΝΕΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 11:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ U17   ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ U14