Τρίτη, 20 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KATAΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 10-11-12 ΚΑΙ 15 ΜΑΙΟΥ 2019

..

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    10   ΜΑΙΟΥ    2019
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 20:30 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ 56 51
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ (ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 12/5/19  ΩΡΑ 13:00 στο ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 13:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  24  25
ΣΑΒΒΑΤΟ   11  ΜΑΙΟΥ   2019
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 61 71
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 17:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 39 68
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ 100 49
ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ 56  58
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ    Γ   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β  22  75
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΡΗΣ  Β  53  34
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ    Δ   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 16:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  83  45
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 11:30 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Β 57 28
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ  11:30 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 36 57
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ   13:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 54 42
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ  19:30 ΕΣΠΕΡΟΣ (Α) ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  44 43
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ  15:15  AEE ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  31  28
ΚΥΡΙΑΚΗ      12      ΜΑΙΟΥ    2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  82  76
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ  68  73
ΡΑΦΗΝΑΣ 17:00 ΑΟ ΑΕΓΟΝΑΥΤΗΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  70  66
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 17:00 ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  59  54
ΖΩΓΡΑΦΟΥ  17:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  94  58
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  59  63
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 15:00 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  83 59
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  59  31
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΓΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  58 45

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ    13:00       ΓΣ ΣΤΥΡΑ - ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ               24-25

 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  52 20
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α 18 34
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  22  39
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ   15:00 ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  44 20
ΕΚΠ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ   14:30 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  40  46
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ   19:30 ΕΣΠΕΡΟΣ (Β) ΕΣΠΕΡΟΣ (Α)  22   84
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ   17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 41  23
ΤΕΤΑΡΤΗ     15    ΜΑΙΟΥ    2019
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  68  63

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ     19:00              ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  -   ΜΑΚΑΡΟΣ   27-47