Τετάρτη, 23 Οκτωβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KATAΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 3-4-5 ΜΑΙΟΥ 2019

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    3      ΜΑΙΟΥ      2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΤΟΥΡΝΟΥΑ   Α    ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ   34-26
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Γ  ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   33-54
ΣΑΒΒΑΤΟ      4         ΜΑΙΟΥ       2019
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ    49-44
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ   20-00
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   64-42
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΣ     ΚΑΔΜΟΣ    48-64
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ    53-79
ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 15:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ    53-67
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 13:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ   65-41
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ    59-49
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α    38-66
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ    40-45
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 13:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    48-41
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 15:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ   14-81
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   ΤΟΥΡΝΟΥΑ   Α   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   42-16
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   32-41
ΚΥΡΙΑΚΗ     5     ΜΑΙΟΥ      2019
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00 ΦΑΙΑΚΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ   68-112

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

        ΛΙΝΤΟ                17:00         ΔΕΙΛΙΝΟ                        ΓΣ ΕΡΜΗΣ           55-86

ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ    84-88
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ   76-66
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ    86-91
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    54-58
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 20:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ    64-59
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 17:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ    61-52
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ    21-80
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ   60-57
ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ   63-57
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗ ΤΡΙΤΗ 7/5/19 ΣΤΙΣ 14:30
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 12:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ    35-84
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/5  ΩΡΑ 18:00

              29-19

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 10:00 ΑΡΗΣ  Β ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ   40-66
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ   ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ    61-28
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Β  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 12:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ    23-26

 ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ  2/5/19 16:08

 

ΤΡΙΤΗ       7     ΜΑΙΟΥ        2019

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ   14:30       ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ        - ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ