Σάββατο, 17 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 13-14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΣΑΒΒΑΤΟ     13    ΑΠΡΙΛΙΟΥ    2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ   ΑΡΗΣ ΚΥΜΗ  
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 14:45 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 64-70
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΑΜΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 66-57
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 82-80
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ 80-68
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 46-68
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ 58-75
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 61-70
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΓΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 86-43
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 37-24
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 11:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

ΣΤ  ΟΜΙΛΟΣ

58-68

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 28-22
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 27-51
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

59-25

ΚΥΡΙΑΚΗ    14    ΑΠΡΙΛΙΟΥ   2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ
ΔΟΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 19:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 68-70
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ ΧΑΛΚΙΑ  16:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 84-74
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 89-81
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ 99-74
ΑΝΔΡΩΝ Β ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:30 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 60-69
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ  ΓΣ ΣΤΥΡΑ ΜΗ ΔΙΑΞΑΓΩΓΗ
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ 56-43
ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ 77-68
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ 55-68
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ 92-47
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ 87-41
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 14:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  18-68
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α 23-26
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 36-41
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΗΣ  Β  34-47
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 11:30 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  36-62
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 68-42
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 12-49