Πέμπτη, 22 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 5-6-7 ΚΑΙ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      5     ΑΠΡΙΛΙΟΥ    2019
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 21:00 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  61-67
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΤΟΥΡΝΟΥΑ   Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:45 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  17-74
 
ΣΑΒΒΑΤΟ       6      ΑΠΡΙΛΙΟΥ       2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:45 ΚΥΜΗ ΡΕΘΥΜΝΟ  77-84
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΑΝΔΡΩΝ Α!
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  55-51
 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  63-66

 

 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  18:00  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  76-75

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  60-83
 
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  74-72
 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  71-57
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ!   Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  42-65
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ!   Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:30 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  73-76
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
 
ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  32-27
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  25-68
ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:30 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΓΣ ΕΡΜΗΣ  72-27

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Δ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  15-51
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 11:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  59-46
ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  21-67
           
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  54-32

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  47-55
 
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 15:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΕΣΠΕΡΟΣ Α  27-34  
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  45-32
 
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  42-07
 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 15:00 ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  26-31
ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ      7      ΑΠΡΙΛΙΟΥ      2019

 

 

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17:00 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ. ΕΣΠΕΡΟ ΛΑΜΙΑΣ

 60-60 Κ.Δ

70-66 ΠΑΡΑΤΑΣΗ

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΧΑΛΚΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 14:00 ΑΕΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ  72-91
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΝΗΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  75-63
ΛΙΝΤΟ 17:00 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  49-68
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  69-60

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β! Β΄ΦΑΣΗ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  73-51  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  62-52  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ ΟΚΑΥΛΙΔΑΣ  52-60  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  82-57  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ      ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  39-67  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  64-69  
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 15:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  53-15  
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 12:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  26-47
           

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΡΗΣ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ Α  07-66

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Β  38-33
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΕΣΠΕΡΟΣ Α ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  79-21
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  50-40
ΤΕΤΑΡΤΗ     10    ΑΠΡΙΛΙΟΥ   2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΚΥΜΗ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 90-83
           

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 4/4/2019 9:57