Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KATAΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 29-30-31 ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΙ 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
 ΑΝΔΡΩΝ Β   Β΄ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  63-43
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
Α1     ΑΝΔΡΩΝ
Κ.Γ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15:45 ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΥΜΗ  73-66
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΑΝΔΡΩΝ Α! 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  68-61
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  100-59
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  83-60
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  83-72
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  64-55
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  53-65
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ     ΑΝΔΡΩΝ Β!   ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΕΡ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΛ. ΘΗΒΑΣ)
18:00 ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  58-49
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ  53-52

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ     ΤΟΥΡΝΟΥΑ   Ε   ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  55-20

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ   Γ   ΟΜΙΛΟΣ

 

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:30 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β  19-44

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 11:45 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  44-38
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 11:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  24-66
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 11:30 ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΕΣΠΕΡΟΣ Α ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ   31   ΜΑΡΤΙΟΥ   2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ  65-58
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 15:30 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ  77-47
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  122  61
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 17:00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  76  56
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 13:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  63-25
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  75-57
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  49-69
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  53-66
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  32-72
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  66-70
 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  40-86
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  33-48
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α  80-06
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 9:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΡΗΣ Β  50-25
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΑΡΗΣ Α ΑΠΟΛΛΩΝ Β  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Α ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  43-32
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  42-60
 ΚΛΕΙΣΤΟ  ΛΑΜΙΑΣ
15:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ    1   ΑΠΡΙΛΙΟΥ    2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
 64-59

28-3-2019  11:49