Πέμπτη, 22 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 16-17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

.

ΣΑΒΒΑΤΟ    16    ΜΑΡΤΙΟΥ     2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ ΚΥΜΗ  96-92
ΑΝΔΡΩΝ Α!
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  82-69
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  80-72
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  82-74
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:30 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  81-58
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  78-58
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  55-74
ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  61-65
ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ  20-00
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  42-38
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 19:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  63-67
ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  54-68
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 16:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  54-33
ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  72-41

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    17        ΜΑΡΤΙΟΥ      2019

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  69  64
ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΕΙΟ 17:00 ΟΦΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  93  85
ΚΑΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ 17:00 ΚΑΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  20  00
ΑΝΔΡΩΝ Β!   Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  53-62
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  47-66
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  69-64
ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  73-55
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 13:30 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  57-47
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  67-65
ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:30 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  51-57
ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ
14:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  75-59
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  38-41
ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  81-46
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  83-46
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 14:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  49-94
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  59-61
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  68-47
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  65-18
 
 
         

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 14.3.2019 10:38