Πέμπτη, 22 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KATAΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ -2 -3 ΚΑΙ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ     27    ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ     2019

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ       ΑΝΔΡΩΝ  Β!

            

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ              20:00                   ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ                 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ                                   59-54

 

ΣΑΒΒΑΤΟ   2    ΜΑΡΤΙΟΥ      2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 15:45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΚΥΜΗ 94-93
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ  79-69
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:30 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  78-83
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  81-80
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 80-71 ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  76-56
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  74-69
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  55-52
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  64-29
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  64-40
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  42-69
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  59-57
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  52-76
ΠΑΙΔΩΝ     Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  72-45
ΠΑΙΔΩΝ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  45-29
ΚΥΡΙΑΚΗ   3   ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑ  67-60
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 13:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ  79-64
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 14:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ  94-73
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΑΠ  73-93
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  50-53
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  61-54
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  32-49
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 15:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  70-56
ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 17:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 17:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  71-44
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  63-54
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΕ ΛΙΜΝΗΣ  72-66
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 53-65
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Κ.Δ: 75-75

ΠΑΡ:85-89

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 14:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  22-64
ΤΕΤΑΡΤΗ  6  ΜΑΡΤΙΟΥ  2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  75-66

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 28.2.2019 11:14