Κυριακή, 08 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KATAΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 21-23-24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

 

ΠΕΜΠΤΗ   21   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ    2019
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 20:15 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  76-41
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   22  ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2019
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΚΥΜΗ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ  23   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ 17:00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  67-57
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  58-51
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  79-62
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  56-61
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:30 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ ΑΕΝ ΑΡΤΑΚΗΣ  63-46
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  71-42
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  74-47
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  70-37
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  84-33
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ   25  ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 17:00 ΚΑΠ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  64-67
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 14:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  62-64
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΦΗ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΑΦΗΝΑ 17:00 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΑΦΗΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  59-55
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  58-69
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  83-55
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:00 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  49-63
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  62-67

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ       17:00                  ΟΚΑΥΛΙΔΑΣ                           ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ                         67-61

 

 

AΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
EΦΗΒΩΝ Β΄ΦΑΣΗ   Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  38-100
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 14:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  32-69
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  53-57
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 13:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  54-56

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 21.2.2019 12:11