Σάββατο, 17 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KATAΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 16-17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  72-65
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  70-53
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  74-80
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  60-88
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  75-57
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  63-73
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  61-48
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  48-55
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  75-64
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  42-56
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  72-51
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  51-45
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  51-67
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  98-33
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ  44-85
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 11:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  58-42
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  29-53
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  72-44
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 15:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  58-68
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  34  80
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  72-65
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 15:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΟΦΗ  70-63
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΚΑΠ  66-56
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ  79-85
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ  58-63
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ  64-61
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 13:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  67-48
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 16:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  66-71
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  68-73
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  57-60
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 15:00 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ  60-54
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  47-53
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 19:00 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  58-54
ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ  101-50
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  49-53
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  70-55
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  67-83
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  37-56
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  59-53
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  48-69
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  48-83
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  40-59
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  51-72

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ   14/2/2019  10:43