Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KATAΣTAΣH ΑΓΩΝΩΝ 9-10-12-13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  64-100
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  71-66
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  55-59
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  67-65
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  63-60
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  53-64
ΝΕΑΝΙΔΩΝ   Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  60  55
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  46-84
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  61-69
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  53-51
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 13:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  78-66
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  75-34
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  35-52
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  86-56
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  69-42
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  49-54
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  44-32

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

 Β΄ΕΘΝΙΚΗ  ΑΝΔΡΩΝ

 

ΦΑΡΣΑΛΩΝ                 17:00            ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΑ         ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ                                           79-66

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ   ΑΝΔΡΩΝ

 

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΦΗ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  76-53
ΡΑΦΗΝΑΣ 17:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  79-46
ΖΩΓΡΑΦΟΥ 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ  71-62
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 19:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  63-77
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  51-42

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  39-53
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  63-51
ΚΛ.ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ  56-79
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΓΣ ΑΤΛΑΣ  48-67
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  102-39
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  51-75

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 11:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  28-111
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  39-53
 
         
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  50-68
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  115-40
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  62-83
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 10:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ  60-41
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 10:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  51-33
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  39-40

 

ΔΕΥΤΕΡΑ    11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

Γ΄  ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΒΟΗΘ. ΣΕΦ     19.00         Ίκαρος Ν. Σμύρνης- ΛΟΚΡΟΣ  ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

.........................................................................................................................................

 

ΤΡΙΤΗ   12     ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ         2019

 

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  79-60

ΤΕΤΑΡΤΗ     13     ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ    2019

 

Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΠΕΛΟ
ΚΛ.ΚΑΝΗΘΟΥ 17:00 ΚΥΜΗ ΠΑΟΚ

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 7/2/209 10:20