Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KATAΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 26-27 30 KAI 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

.

         ΣΑΒΒΑΤΟ  26   ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  63-56
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 Κ.Δ:65-65

ΠΑΡΑΤΑΣΗ: 74-70

 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ
14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  76-48
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  82-74
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 65-100

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  67-75
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  58-66
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  81-65
ΚΛΕΙΣΤΟ  Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  60-66
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΜΩΛΟΥ 16:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  60-56
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  46-55
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  42-86
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  54-89
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 17:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  65-63
ΚΛΕΣΤΟ Ι ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  71-62
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 14:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  41-77
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  50-55

 

 

 

            ΚΥΡΙΑΚΗ     27    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ    2019

 

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΣΕΦ 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΗ  92-69
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  53-52
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  63-82
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΜΕΛΙΣΙΑ  75-67
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  60-71
ΧΙΟΥ 16:00 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ ΕΡΜΗΣ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  82-87
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  47-53
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  58-55
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  75-67
ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ
11:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  58-55
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΑ ΙΣΤΑΙΑΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  55-78
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  49-39
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 12:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  16-81
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 11:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  62-61
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ 11:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  39-109
ΚΛΕΙΣΤΟ  Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  64-55
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  66-61
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  72-24

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  31-25
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:30 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑ 29
 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  84

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  66-22

 

 

              TΕΤΑΡΤΗ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  74-64
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  95-21
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 18:30 ΓΕΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  25-66
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  64-73
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ   45-80
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΓΣ ΑΤΛΑΣ  O αγώνας δεν θα διεξαχθεί
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ  61-51

 

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ    ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ                     10:00                                   ΜΑΚΑΡΟΣ                            ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ                             50-37  

.............................................................................................

 

 ΠΕΜΠΤΗ 31  ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

 

ΠΑΙΔΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ                      20:00                       ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ                       ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ             71-22

 

 

 

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ  24/1/2019 10:32