Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KATAΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 12 ΚΑΙ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

Παρακαλούνται τα σωματεία , οι διαιτητές και οι κριτές των αγώνων   να ενημερώνονται συνεχώς από το site της  Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε για περίπτωση αναβολής των αγώνων του Σαββάτου -   Κυριακής 12-13/1/2019  ανάλογα με την εξέλιξη των καιρικών φαινομένων.

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 11.01.2019   20:49

.................................................................................................................

Για συγκοινωνιακούς λόγους (ferry boat) και κατοπιν συμφωνίας των δύο σωματείων  ο αγώνας ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ αντί  Σάββατο 12/1/2019 θα διεξαχθεί τη Κυριακή 13/1/2019 και ώρα 13:00. Αναβάλλεται ο αγώνας  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ(εφηβων) της Κυρ. 13/1/2019

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 11.01.2019 21:54

................................................................................................................

 

 

Αναβάλλεται ο αγώνας    ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ - ΑΟ ΜΩΛΟΣ (ΑΝΔΡΩΝ Β!) του Σαββάτου 12/1/2019  λόγω ακαταλληλότητας γηπέδου

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    12    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  θα διεξαχθεί τη Κυριακή  13/1/2019 στις 13:00
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  76-74
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  77-64
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣIΝΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  81-56
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  74-51
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  62-47
ΑΝΔΡΩΝ Β! Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 20:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ  57-38
ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 18:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  Αναβολή λόγω ακαταλληλότητας γηπέδου
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 17:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  67-59
ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  58-41
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  Κ.Δ:63-63 ΠΑΡΑΤΑΣΗ: 72-69
ΕΦΗΒΩΝ  Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  20-00
ΠΑΙΔΩΝ  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  33-83
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  17-81
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  Θα διεξαχθεί τη Κυρ. 13/1/2019  στις   11:00
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  Αναβολή λόγω  ακαταλληλότητας γηπέδου 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:30 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  37-31
ΚΥΡΙΑΚΗ    13    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  69-63
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  73-66
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΚΟΡΩΠΙ  74-46
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  66-79

 

ΑΝΔΡΩΝ Α!

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ          13:00        ΑΣ  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ         ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ       104-91

 

ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  46-59
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:15 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  84-85
ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  37-53
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  73-75
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 17:00 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  62-40
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  58-53
ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:30 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  Αναβολή λόγω ακαταλληλότητας γηπέδου
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΑΣ ΜΟΥΤΑ

 Ματαιώνεται λόγω αποχώρησης  

  ΑΣ ΜΟΥΤΑ

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:30 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  Αναβολή λόγω ακαταλληλότητας γηπέδου
ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  24-113
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  66-68
ΕΦΗΒΩΝ  Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 14:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  75-27
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ   ΑΝΑΒΟΛΗ 20/1/2019
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 11:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  57-71
ΕΦΗΒΩΝ  Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  80-67
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  49-91
ΕΦΗΒΩΝ  Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  O Αγώνας   δε θα διεξαχθεί  Σκορ:20-00
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  71-31
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 10:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ    ΑΝΑΒΟΛΗ 20/1/2019
ΠΑΙΔΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 14:00 ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  73-64
ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 15:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  39-64

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ   Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ           11:00         ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ              ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ          60-16

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ     14    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ  2019

 

 

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:30 ΚΥΜΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

 

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ  10.01.2019 10:28